Wpis z mikrobloga

Komuś działa airdrop zawsze i bez problemów??? Odkąd się pojawiło kilka lat temu zadziałało mi może naście razy, nigdy kiedy potrzebowałem... właśnie irytuję się kolejny raz:/ Wszystkie urządzenia mam w tej samej sieci #iphone nie widzi mi #osx , osx iphona widzi tylko czasami, z #ipad podobnie, częściej ipad zobaczy iphona ale jak przesyłam jakiś większy film to raz zasuwa pełną prędkością ale większość razy jak krew z nosa po słabym uderzeniu kilkanaście kb/s ... Kiedyś pytało czy zapisać pliki teraz zapisuje bez pytania. Na wszystkich urządzeniach mam ustawione to samo appleid .
  • 5
@DzonyNajedzony: zawsze zero problemów, od wielu lat przez mnóstwo urządzeń. Pamiętaj tylko zeby widoczność ustawić, bo zdaje sie nie bazuje na appleID tylko na tym, czy masz kogos w kontaktach
@Piterniel: osx Yosemite więc nie najnowszy, brak czasu na update, poczekam już chyba do jesieni. Ale reszta tak i o ile osx prawie nigdy nie znajdywał (nawet jak był najnowszy) telefonu/tabletu to te się widzą ale b.często prędkość jest nieużywalna i nie wiem z czego to może wynikać.