Wpis z mikrobloga

@Ahalmaha: A płyniesz w dzień czy w nocy? W nocy jest obowiązek wykupienia kabiny bądź tzw. foteli lotniczych.
Jeśli płyniesz w dzień to kompletnie nie ma potrzeby - posiedzicie sobie na pokładzie, w restauracjach itp. itd. :) No chyba że jednak liczysz na prysznic i jakąś drzemkę ale z góry uprzedzam że jeśli miałbyś brać kabiny gdzieś na dole bez okien itp. to jest gorąco i głośno więc mija się z
  • Odpowiedz
@Ahalmaha: warto od razu za wczasu obadać pomieszczenia z fotelami lotniczymi - nie ma ich zbyt wiele. Z Karlskrony wydaje mi się, że wracałem rozparty wygodnie w jakiejś takiej strefie z fotelami zlokalizowanej chyba pod mostkiem, mając przed sobą wielkie okno z widokiem na morze (to Steną chyba było)
  • Odpowiedz
@koza_z_nosa: jak z cenami? bo teraz parze na stena line. Jest napisane ze 2 osoby i samochod w klasie ekonomicznej zaczynaja sie od 385, a na najblizszy tydzien najtanszy kosztuje 760? Rezerwacje, taki sezon ? W sierpniu pokazalo mi jeden za 460
  • Odpowiedz
@Ahalmaha: Płynęłam, korzystałam ze Stena Line. Ale wiem że nawet w sezonie można złapać mega tanie bilety na kabiny bez okna - choć standard kiepski. Te z oknem plus auto raczej standardowo są w okolicy kwoty która podałeś.
  • Odpowiedz