Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@IlIlIlllIIl Póki co sprawdzałem przy użyciu WebNotarius, od tych samych ludzi co pro Certum. Mój xml weryfikuje poprawnie, natomiast xml ze strony MF negatywnie. Na bramce sytuacja odwrotna. Dziwne. Później sprawdzę pro Certum.
Przecież to są jaja jakieś, przy weryfikacji pro Certum XMLe przykładowe ze strony MF są niepoprawne, natomiast przechodzą przez bramkę. Cyrk
Zrozumialem (?) z powyzszej dyskusji, ze plik .pem sluzy do podpisania wlasnego pliku żądania. Zaimportowalem go wiec do windowsowego magazynu certyfikatow i probowalem podpisac programem proCertum, ale dostalem komunikat, ze do tego certyfikatu nie znajduje klucza prywatnego. Czy w ogole da sie przeprowadzic testy przesylania pliku gdy nie ma sie wlasnego klucza kwalifikowanego ?
@IlIlIlllIIl: Do szyfrowania klucza plik .pem, ale czy do podpisania calego pliku metadanych trzeba koniecznie miec wlasny kwalifikowany podpis ? Mam na mysli oczywiscie obecna faze testowa. Swoja droga ich przykladowy plik "enveloping" jest przyjmowany przez bramke, a przy "enveloped" mam komunikat o blednym podpisie.