Wpis z mikrobloga

@brunow:
Też miałem błąd na "enveloped" do póki wczytywałem to jakli XMLDocument tą samą metodą "enveloping" przechodził. Jak zacząłem to wczytywać jako tekst działa dla obu. Piszę w C#
no dobra - ktoś próbował jakiś zewnętrzny system do podpisu/wysyłki ? :)
akurat w moim przypadku pliki nie z SAP tylko z jeszcze innego ERP - ale z wysyłką już chyba nie będzie nam się chciało walczyć
tydzień temu metoda InitUpload zwracała mi sześć nagłówków, a w chwili obecnej tylko dwa (Content-MD5 oraz x-ms-blob-type). Też tak macie? W jaki sposób teraz pozyskać Signature potrzebny do nagłówka Authorization, jak i całą resztę??
via Android
  • 0
@Gibonowski pisałem z Panem z supportu. Zmienili odpowiedź initupload. Ciągle rozwijają ten system więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. Część nagłówków jest jako parametr Get w Url. Mam nadzieję że wyjdzie niedługo nowa specyfikacja.
@Liferov: patrze na zwrócony adres i faktycznie :O ale co jest co? "sv" domyślam się, że to będzie x-ms-version, "sr" to nie mam pojęcia co to jest bo tam mam wartość 'b', a "si" oraz "sig" to pewnie AccountName oraz Signature, ale mogę się mylić
To ja mam takie pytanie. Udało mi się przejść przez całą komunikację (Init, Send, Finish), ale jak pobieram status, to ciągle dostaję info "Przesłane pliki nie są prawidłowym archiwum ZIP. Błąd dekompresji dokumentu: End of Central Directory record could not be found."
Piszę w C#. Jaki tam powinien być użyty mechanizm kompresji. Próbowałem różnych kombinacji, ale za każdym razem ten sam problem.
Podczas łączenia się z Azure dostaję informacje o tym że suma MD5 się nie zgadza. Nie wiem gdzie popełniam błąd. Z czego ta suma ma w końcu zostać wyliczana? Ze skompresowanego zaszyfrowanego pliku ZIP?
@Gibonowski: Tak, ta suma jest liczona z zaszyfrowanego fragmentu skompresowanego pliku.
Też dostawałem takie komunikaty jak próbowałem różnych algorytmów kompresji, chociaż nie udało mi się ustalić co to ma do wyliczenia MD5, skoro i tak liczę to z wynikowego pliku.
Ogólnie to jest tak:
Wejście: Plik JPK
1. Liczysz SHA-256 źródłowego pliku JPK
2. Kompresujesz plik źródłowy ZIP Deflate
3. Dzielisz binarnie skompresowany plik na części max. 60 MB
4. Szyfrujesz
A jak rozwiązaliście problem z certyfikatem. Bo ja utknąłem. Załączony certyfikat ma wystawcę Centrum Przetwarzania Danych MF, które to Centrum nie jest zaufanym Centrum Certyfikacji, przez co sam certyfikat nie jest zaufany i przy próbie przesyłania wychodzi mi błędna walidacji i błąd: Nie można ustanowić relacji zaufania dla bezpiecznego kanału SSL. Zresztą w środowisku testowym test-e-dokumenty.mf.gov.pl wychodzi mi błąd certyfikatu i nic tam nie mogę zdziałać. Jak u Was?