Wpis z mikrobloga

ktoś się wirtualnie stuknie ze mną butelką/puszką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubię się czasem napić lekkiego piwa i powiem Wam Mirki/Mirabele, że jest bardzo dobre jak na koncernowego siuśka. Jeśli ktoś lubi piwa pszeniczne, niech spróbuje - Żywiec fajnie zrobił z tą linią piw, jeszcze bardzo smakuje mi ich Bock. Tymczasem, Wasze zdrówko w te #!$%@?, 32*C ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak, wiem #tylkodzienny bo #lubiewdupe ( ͡° ͜ʖ ͡°) #piwo #browar #piatekpiateczekpiatunio
Pobierz Niewierny_Mops - ktoś się wirtualnie stuknie ze mną butelką/puszką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lu...
źródło: comment_pfrarjiYSk7RWHrzBAopEF0qHqmyvcZy.jpg
  • 11
co ma saison do pszenicy, bo nie kumam do końca? No i trudno go nazwać lekkim przy 6,5% alko. Fakt, że to mało jak na belga, ale nadal jest to piwo stosunkowo mocne. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Alcoholic_Desacrator: Jak za pierwszym razem piłem, to smakowało mi jak takie nieco słodsze pszeniczne piwo - więc myślałem, że to zwykłe pszeniczne i zerknąłem teraz w skład i jest faktycznie
więc myślałem, że to zwykłe pszeniczne i zerknąłem teraz w skład i jest faktycznie słód jęczmienny i słód pszeniczny, więc z moimi kubkami smakowymi nie jest jeszcze tak źle. Jak na 6,5%, smakuje bardzo lekko, szczerze... nie czuć tego podlewanego spirytem prądu,


@Niewierny_Mops:

- słód pszeniczny ma pewien udział również w wielu innych piwnych stylach z pilsami i pale ale włącznie, więc to nie on decyduje o charakterze trunku, który w