Wpis z mikrobloga

Czołem mircy i mirabelki. Prywatnie jestem na wypoku od 6 lat, a tutaj służbowo od 2 miesięcy. Nastał zatem czas na pierwsze, ale nie ostatnie #rozdajo Wołam zatem mirków spod tagów #piwo #piwowarstwo #birofilia i innych #craftbeer czy #browarhipster. Mam dla Was komplet niebutelkowanych kapsli z naszej kolekcji #euro2016. Cóż można z nimi zrobić? Birofil będzie miał do kolekcji, piwowar zakapsluje swoje wyroby, zwykły mirek da dziecku do gry albo wyśle do nas komplet na konkurs (szczegóły na naszym fb i www). Do kompletu dorzucę jeszcze jakieś gadżety od Browaru Witnica. Losowanie wśród plusujących w czwartek o 13. Zielonki niet!
Browar-Witnica - Czołem mircy i mirabelki. Prywatnie jestem na wypoku od 6 lat, a tut...

źródło: comment_SJabeqrwjZ09Drh7sV7bK2xLN2ugJpie.jpg

Pobierz
  • 45
O boziu tez bym tablice zrobiła a co ( ͡º ͜ʖ͡º)
kurcze i dałabym tacie na zaległy prezent na dzień ojca
(jak już wygramy to będzie miał niesamowitą pamiątkę)
@Browar-Witnica: Ooooooch uwielbiam wasze piwo jagodowe () I to, że kiedy pierwszy raz przyjechałam do tego miasta w odwiedziny do siostry każdy mieszkaniec tłumaczył lokalizację ulicy Cmentarnej odnosząc się do browaru: jedź w stronę browaru, skręć za browarem, zajdź po drodze do browaru. To dopiero marka, która aż tak wrosła w lokalną społeczność.
@Impresjonista: Poważnie? Piłem jakieś pół roku temu, może więcej. Takiego żelaza to nawet w Raciborskim nie miałem! Nie mogłem tego wypić do końca, nawet połowy nie upiłem a cebula mocno i nie zdarza mi się wylewać :P Chyba kupię jeszcze jedno, może miałem pecha...
@RobaxX: nie chce mi się wklejać pasty o ważeniu w niedomkniętych kadziach.
Robiłeś ślepy test? Bo degustacja znając etykietki też zaklamuje.
I kolejna sprawa - dobre piwo to takie które Ci smakuje, więc niewykluczone, że masz rację.
@Impresjonista: Niepotrzebne mi były ślepe próby. Nie piłem go w momencie picia z innymi więc nie ma mowy o porównaniu. Tak dawało żelazem, że nie dało się tego pić. Była to pierwsza i ostatnia butelka tego piwa jaką piłem.