Wpis z mikrobloga

@crystalboy: jak dla mnie Mercedes mocno pobladzil ze swoim designem. Z jednej strony wydumane przody z tymi owadzimi reflektorami, z drugiej linia okien tak banalna, ze az bola zeby - to juz w Volkswagenie (tfu!) robia to z wiekszym polotem. No i te obwisle, bulwiaste smutne tyly. W sumie nic do siebie nie pasuje, jakby 3 rozne osoby projektowaly kazda czesc auta, a potem po prostu skleili to w calosc. Ja
@crystalboy: Z S klasą są różnice, za to jest IDENTYCZNA jak C klasa, co nie znaczy, że gorsza. Moim zdaniem dzięki rozciągnięciu proporcje są znacznie lepsze niż w jakby zbyt "grubej" klasie C. Ciekawe czy lampy są wymienne, czy jednak w klasie E są większe nieco... bo wyglądają kropla w kroplę identycznie.
@crystalboy: Z S klasą są różnice, za to jest IDENTYCZNA jak C klasa, co nie znaczy, że gorsza. Moim zdaniem dzięki rozciągnięciu proporcje są znacznie lepsze niż w jakby zbyt "grubej" klasie C. Ciekawe czy lampy są wymienne, czy jednak w klasie E są większe nieco... bo wyglądają kropla w kroplę identycznie.
podczas jazdy próbnej spalanie mnie zaskoczyło w taki sposób ze musiałem zdjęcie zrobić(patrz zalacznik)
@DBF2B patrząc na nią na zdjęciach myślałem podobnie, ale jak stanąłem kolo niej to zmieniłem zdanie, każdy jeden element nadwozia idealnie współgra z resztą,
@bidzej musze przyznać Ci rację co do designu, nowa c klasa i e klasa to z zewnątrz dwa takie same samochody dla osoby która nie miała nigdy kontaktu z tymi autami są takie same,
crystalboy - podczas jazdy próbnej spalanie mnie zaskoczyło w taki sposób ze musiałem...

źródło: comment_S0oiSUDkkiRq0pWpQgLBBww1yDm3irFB.jpg

Pobierz
@Kreation wg. założeń podczas wyboru samochodu miał to być samochód na kilka lat, myślę o 5 latach i coś nowego wtedy, tak na prawdę wyjdzie to wszystko w praniu - zobaczę czy jest awaryjny, ile razy w okresie gwarancyjnym będę w serwisie i na podstawie tego ocenie czy trzymać go po dwóch latach czy nie
@mikii77 dokładnie, sam osobiście gdy widzę na drodze mercedesa czuje respekt do tego samochodu, marka mercedes zapadła nam wszystkim w pamięci jako coś luksusowego, nie dostępnego dla szaraczka i lekko snobistycznego.