Wpis z mikrobloga

@oficer-prowadzacy: jak to nie jest żaden nowy samochód to weź to sam ogarnij.. papier ścierny odpowiedni i szlifowanie aż do metalu, tak by nie było już oznak korozji (lub piaskowanie), na to coś antykorozyjnego, podkład i lakier.. a że biały to problemu nie będzie.. mogą Ci nawet namieszać do puszki po kodzie lakieru ;) wyjdzie dużo taniej, a roboty chyba dużo nie ma jak to takie pierdołki jak na zdjęciu
@OddieTG:
Już lakierowałem tak parę innych pierdół i stwierdzam że za dużo z tym #!$%@? - nie mam kompresora, a lakierem z puszki efekt taki sobie.
Poza tym to próg i wolałbym mieć to profesjonalnie xD
@oficer-prowadzacy: ruda i tak będzie wychodzić na starym aucie i tak.. nie ma sensu pakować w dobrą robotę w takim przypadku kasy.. da się zrobić to dobrze i lakierem z puszki, tylko trzeba przygotować sobie pod to dobre podłoże, zmatowić itp. itd... a poza tym masz białe auto to i nie będzie tego wcale widać :p
@absoladoo:
Na zdjęciu #!$%@? wyszło, ale pisałem że rdza była tylko na powierzchni - według mnie warto naprawić, bo mechanicznie jest w stanie bdb, a ruda wychodzi tylko z jednej strony (z której ktoś mi utłukł przedni błotnik na parkingu przed sklepem).
@oficer-prowadzacy: Też miałem takie niby małe gówno na progu, niby powierzchniowa rdza, ale jak rozszlifowałem to dziura się zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarnij też masę uszczelniającą na progach i podłodze. Z wierzchu wygląda ładnie, ale pod spodem pęka i dostaje się woda. Efekt tego taki że rdzę zauważa się jak już jest za późno.