Wpis z mikrobloga

Ale Tusk to jest gość.

Pomyślcie.

Gdy ogarnął, że to głupie polskie społeczeństwo chce być r*chane przez PiS to zgodził się zostać Królem Europy. Posunięcie 10/10. No ale to co zrobił później to jest #!$%@? mistrzostwo świata i dobry materiał na film (tylko on mógł na to wpaść chociaż już premierem nie był). Zgodnie z prawem wybrali nowych sędziów do TK, kadencja sejmu zbliżała się ku końcowi. Oczywiście można mówić, że to nie było fair wobec nowej władzy ale zgodne z prawem. I od tego momentu zaczęła się cała szopka PiS i Dudy z której śmieje się cały świat. Duda publicznie dostaje zjebe od Obamy za to że łamią prawo i #!$%@?ą się w prace sądów. Cała ta szopka zaczyna rujnować Polskę, za niedługo zaczną się pierwsze kary pewnie. A Tusk na to wszystko patrzy i wie, że to on odchodząc zrobił pstryczek w nos który okazał się nożem w plecy. Szacunek.

#tusk #neuropa
G.....2 - Ale Tusk to jest gość.

Pomyślcie. 

Gdy ogarnął, że to głupie polskie ...

źródło: comment_Oc5gnyTFHTmMrJlrc4RRIDj6jHedYRHz.jpg

Pobierz
  • 33
@Lrrr: Coś insynuujesz? Z tego co pamiętam to Sejm przegłosował nowelizację, że mogli tych sędziów wybrać wcześniej - przed zmianą kadencji sejmu. Mogę się mylić bo jestem januszemprawa ale wszystko było zgodne z prawem.
@Gruszka1992: oj grucha nie chce mi sie szukać, okres jakoś po wyborach prezydenckich. Faktem jest to że to oni zaczęli majstrować pierwsi przy TK. Problem jest inny, mianowicie wybielanie PO i Donka, wszycy zapomnieli o taśmach i ich wałkach. Wolałbym żebyś głosował na zoidberga niż na tuska
@johny-kalesonny: Panie, wypłynęły prywatne rozmowy polityków, kamieni dupa itd i to potem wszystko sie potwierdziło, tuska do PE itp i co? I ludzie zapomnieli, media skupiły sie na innym aspekcie tej afery (na nagrywających nie na nagrywanych)