Wpis z mikrobloga

Ale Tusk to jest gość.

Pomyślcie.

Gdy ogarnął, że to głupie polskie społeczeństwo chce być r*chane przez PiS to zgodził się zostać Królem Europy. Posunięcie 10/10. No ale to co zrobił później to jest #!$%@? mistrzostwo świata i dobry materiał na film (tylko on mógł na to wpaść chociaż już premierem nie był). Zgodnie z prawem wybrali nowych sędziów do TK, kadencja sejmu zbliżała się ku końcowi. Oczywiście można mówić, że to nie było fair wobec nowej władzy ale zgodne z prawem. I od tego momentu zaczęła się cała szopka PiS i Dudy z której śmieje się cały świat. Duda publicznie dostaje zjebe od Obamy za to że łamią prawo i #!$%@?ą się w prace sądów. Cała ta szopka zaczyna rujnować Polskę, za niedługo zaczną się pierwsze kary pewnie. A Tusk na to wszystko patrzy i wie, że to on odchodząc zrobił pstryczek w nos który okazał się nożem w plecy. Szacunek.

#tusk #neuropa
Pobierz G.....2 - Ale Tusk to jest gość.

Pomyślcie. 

Gdy ogarnął, że to głupie polskie ...
źródło: comment_Oc5gnyTFHTmMrJlrc4RRIDj6jHedYRHz.jpg
  • 33
@johny-kalesonny: Oczywiście się zgadzam z tym ale pozostaje trójka która została wybrana zgodnie z prawem.

Następnie cyrki które #!$%@?ł PiS to wstyd na arenie międzynarodowej.

@Crocop997: Jeśli chodzi o praworządność to jest autorytet. Profesor prawa konstytucyjnego i noblista. Jest królem najpotężniejszego państwa na świecie i jego rola to nie jest bycie memem i notariuszem wszystkiego co partia podsunie.
@Gruszka1992: Niezależnie od poglądów bawi mnie gdy ktoś używa sformułowania " cały świat się z nas śmieje...".
Świat ma to w głębokim poważaniu, a ten kto tego nie zauważa jest zwykłym megalomanem.
A co do sprawy z trybunałem to moje zdanie jest takie że komisja wenecka wszystko wyjaśniła i nie ma tu miejsca na polemikę.
@Gruszka1992: Noblista..ahahhahaha. Taki noblista, jak z Kaczyńskiego człowiek roku w PL i przepraszam prezesa za te krzywdzące porównanie. Noblistą to nawet ja jestem, tak jak Sebek i Karyna z osiedla. Dobrze, że ojropa doczekała się takiego króla, któremu jedyne co wyszło to UK z unii.