Wpis z mikrobloga

Tak jak wczoraj obiecałem, wrzucam informacje o zyskach z mojej gry Reactor. Pewnie spodziewaliście się konkretnej kwoty i screena ze stanem konta ( ͡° ͜ʖ ͡°) , jednak takich informacji udzielać nie mogę, przygotowałem za to grafikę przedstawiającą informacje o średnim zysku od instalacji w zależności od kraju i platformy oraz procentowy podział zysków z reklam oraz mikrotranzakcji, daje to ogólny wgląd jak gra zarabia :)

Pozdrawiam.

Linki:
https://itunes.apple.com/us/app/reactor-build-power-plants/id1086730643
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsgapps.reactor

--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 168 dni.

#odzeradogamedevelopera #gamedev
TadeuszSynZygmunta - Tak jak wczoraj obiecałem, wrzucam informacje o zyskach z mojej ...

źródło: comment_uqtVSJXpoj6U2wCqzAnYhC0hPQr0l1B7.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Jaki jest wlasciwie cel tej gry:)? Sadzac po sukcesie, psychologicznie to oczywiscie dziala, ale da sie tu przegrac, czy tylko uzalezniajaco piac po poszczegolnych szczeblach? Bo zakladajac, ze poswiecam troche czasu grze i grajac powiedzmy przez miesiac, poki co wyglada, ze rozbuduje to na maksa i tyle. No chyba, ze czegos jeszcze nie dostrzegam.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Gratulacje i dzięki za ciekawe statsy!

Co za piękne czasy, można usiąść pisać własne apki, realizować jakie się chce pomysły i nie musieć przerywać na pracę.

Jakich narzędzi używasz do pisania tej gry?
  • Odpowiedz
@qlf00n: @dziki_dziki: Dzieki, to tlumaczy dysproporcje:) Ogolnie to strasznie szybko leci ta kasa i w sumie ciezko poczuc potrzebe kupowania fiolek. Co oczywiscie jest dobrym rozwiazaniem dla gracza:)
  • Odpowiedz
@miknan @TadeuszSynZygmunta gra ma baardzo proste zasady i dlatego jest taka wciagajaca, instant gratitude; do tego reklamy wcisniete nienahalnie tak, ze warto je obejrzec dla bonusow w grze ale jednoczesnie gra do tego nie zmusza, bardzo sprytnie wyważone
  • Odpowiedz
@qlf00n: Gra jest zrobiona swietnie, wszystko idealnie na swoim miejscu. Brakuje mi tu tylko wyzwania. Jakbym mial podobna gre wymienic, to byloby to - bez obrazy;) - farmville. Czyli raczej relaksacyjne klikanie.
  • Odpowiedz