Wpis z mikrobloga

3 miesiace temu w końcu udało mi się wyjść z #tfwnogf Cicha, sympatyczna i uśmiechnięta loszka, bardzo skromna. Sama forsowała spotkania, dbała o mnie były nawet te słynne seksy. Mieliśmy naprawde dużo wspólnych zainteresowań i zapowiadalo się nieźle. Miesiac temu wyjechała na praktyki studenckie i w dzień naszego ostatniego spotkania powiedziała mi, że mnie kocha i spotkamy sie jak wróci we wrześniu. Akurat mialem taka nieuzywana koszulke to dalem jej w prezencie i powiedziala ze bedzie spala w niej caly wyjazd. Wczoraj minal miesiac odkad sie nie widzielismy i zauwazylem ze od paru dni jest strasznie zdystansowana i chlodna. Powiedziala, ze nie mam w zyciu ambicji, celow i niczym sie nie interesuje i ona byla ze mna tylko dlatego bo czula sie lepsza bo ma wiedze, zna jezyki obce i ma perspektywy. Oczywiscie ocenia ludzi po papierku bo inaczej sie ocenia magistra a inaczej gościa po maturze. Wczoraj zerwala ze mna przez fb jak na dojrzała osobe przystalo i ciagle próbuje mi pokazać, że jestem nikim i ona jest najlepsza i ze zarabia wiecej ode mnie. xD Tak sie wkrecila, że nawet dzis forsuje ciagle ten sam temat. Okazalo sie rownież, że tydzień temu nocowala u jakiegoś gościa i zostawila u niego moją koszulke i zasłaniala sie ' otwartym zwiazkiem ' co zreszta pierwszy raz słyszalem. Ja lekceważylem to co ona mi próbowala wciskać, dzis zaczely sie wyzwiska i to że zmarnowalem jej czas i mnie zablokowala xD Ja mam 26 ona 21. Niczego nie zaluje, wyciagnalem wnioski na przyszłość no i co poruchalem to moje. xD

#zwiazki #rozowepaski #wygryw
  • 25
  • Odpowiedz
@b4rnab4: może się mylę, ale źle zrobiła i chyba nawet to rozumie, bo za wszelką cenę próbuje zrzucić winę na ciebie. No cóż, jednak wygryw, bo się niewierna panna sama odczepiła :)
  • Odpowiedz
miesiace temu w końcu udało mi się wyjść z #tfwnogf Cicha, sympatyczna i uśmiechnięta loszka, bardzo skromna. Sama forsowała spotkania, dbała o mnie były nawet te słynne seksy. Mieliśmy naprawde dużo wspólnych zainteresowań i zapowiadalo się nieźle. Miesiac temu wyjechała na praktyki studenckie i w dzień naszego ostatniego spotkania powiedziała mi, że mnie kocha i spotkamy sie jak wróci we wrześniu. Akurat mialem taka nieuzywana koszulke to dalem jej w prezencie i
  • Odpowiedz
@b4rnab4: spoko, jeszcze będzie Cię męczyć czasami na fejsie np co u Ciebie? Dalej przegryf? My z Alvaro tacy wygrywy. Później Alvaro ją zostawia, Ty jednak wygryw bo po kilku latach coś osiągnąłeś i laska pisze że ciągle o Tobie myśli. A Ty ją zlewasz bo masz lepszego różowego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz