Wpis z mikrobloga

Nie jestem pro #kosciol ale to nie znaczy że neguje #religia
W momencie #sdm cieszę się że tyle ludzi z całego świata do nas przyjedzie. To ogromny zaszczyt dla Polski. Wiadomo wszędzie są problemy na Euro też były.
Ale popatrzcie na to z perspektywy lat. W ciągu ostatnich 5 lat zrobiliśmy taki skok cywilizacyjny!
Mieliśmy euro, teraz sdm, mamy koncerty gwiazd ze światowej półki!
Mamy piękne stadiony, hale gdzie są świetne widowiska kulturalne.
I już widzę we #wroclaw ludzi na sdm. I już czuję że będzie ciasno na mieście ale morda mi się cieszy ze jakiś człowiek z drugiego końca świata przyjedzie do mojego miasta i go zwiedzi, a może mu się tu spodoba i przyjedzie znów? ;)

Naprawdę Polacy powinny częściej patrzeć na wydarzenia pozytywnie! Tyle się dookoła nas dzieje w obecnej Polsce. Jest fajnie!

#niepopularnaopinia #polska #katolicyzm
  • 98
@pawelczixd: nie wiem gdzie mieszkasz, ale we wroclawiu euro rozwinelo... dziure w ziemi obok stadionu, drogi dojazdowe do niego w wiekszosci puste (bo po co jechac na stadion jak sie tam nic nie dzieje?) i sam stadion.
Strefa kibica w rynku rownala sie z ogrodzeniem centralnego i reprezentacyjnego punktu miasta siatka [sic!]

Hotelarze narzekali po, sprzedawcy narzekali po, tak samo jak restauratorzy.
Poza pzpn nikt na tym euro nie zyskal. A
@M4h00n: super zajebiście bulowo.... mamy stadiony i mieliśmy euro... ludzie co wy ćpacie? Zobacz co się teraz na ukrainie dzieje.... jak nie masz wojska, które będzie w stanie to wszystko obronić to cała ta praca nie ma sensu....
@M4h00n: "W ciągu ostatnich 5 lat zrobiliśmy taki skok cywilizacyjny!
Mieliśmy euro, teraz sdm, mamy koncerty gwiazd" - :D zdaje się, że euro i sdm to po prostu wygraliśmy w konkursie na frajera, bo mało kto był skłonny wpakować hajs swoich ludzi w ten bezzwrotny interes. Nie zgodzę się z takimi kryteriami "sukcesu". Jeszcze gdybyśmy te imprezy zrobili po prostu za swoje pieniądze, ale w momencie kiedy wszystko jest po łatwej
@M4h00n @purplehaze ja się cieszę z tego co przyniosło euro i to co przynosi ESK bo buduje się coś czego normalnie by nie wybudowali to że nie przynosi to zysku to już kwestia organizacji, ale ja idę na kolejny koncert wielkiej gwiazdy na stadion, przyjeżdża reprezentacja i artyści, którzy bez takiej infrastruktury by nawet o tym nie pomyśleli. Drużyna piłkarska to też inny problem, bo bez sponsora to sobie można kopać na
ale ja idę na kolejny koncert wielkiej gwiazdy na stadion, przyjeżdża reprezentacja i artyści, którzy bez takiej infrastruktury by nawet o tym nie pomyśleli


@Przepior86: Szkoda tylko, że musisz #!$%@?ć pieniądze ludziom którzy nie pójdą ani na koncert wielkiej gwiazdy, ani na występ reprezentacji. Zwykła przyzwoitość nakazuje na rozrywki wydawać swoje.