Wpis z mikrobloga

Jak sie pozbyć stalkera, a w zasadzie stalkerki.
Od kilku tygodni prześladuje mnie dziewczę, które koniecznie by chciało ale ma za niski lvl (19) jak dla mnie.
Jakimś sposobem weszła w posiadanie mojego numeru telefonu, który służy mi do pracy i nie ma opcji zebym sie go pozbył.
Dzwoni do mnie, wysyła mi swoje rozbierane zdjęcia i filmiki i nie chce odpuścić.
Zmienia numer za każdym razem jak zablokuje poprzedni, z którego dzwoniła.
#!$%@? - pomocy!!
  • 82
Byłem na policji - #!$%@? zrobią dopóki prepaid nie bedzie zarejestrowany. Wiem tylko tyle, że większość połączeń jest z Gdańska bo tam sie logowaly te numery co poblokowałem. Pocieszam sie, ze to juz za chwilę, aczkolwiek panna juz sie odgraża, że bedzie napiedalac ze Skypa.
Do jakiego poziomu #!$%@? umysłowego juz doszło na tym #!$%@? łez padole, żeby takie akcje sie działy??? Przecież jakbym był jakimś #!$%@? trynkiewiczem to juz bym ostrzył
@BRZUCHOMOWCA: Miałem podobnie, większości z nich się znudzi w końcu. Ale zrób jak ja - jak zadzwoni to daj komuś, żeby odebrał i niech powie coś w rodzaju "Komenda miejska policji w Wykopie, namierzanie rozmówcy". Jak to 19 lvl to uwierzy i się przestraszy i więcej nie zadzwoni. Ale prosisz o pomoc to fotki musisz zapodać - sorry taki mamy na wykopie klimat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)