Wpis z mikrobloga

dlaczego polki tak słabo się ubierają i malują? niezależnie od pory roku i pogody co druga dziewczyna wygląda identycznie, wszystkie poubierane w najtańsze szmaty z sieciówek fast fashion typu berskha, zara albo h&m. wszystko jeden syf. stylizacje żywcem skopiowane z równie miałkich pod względem stylu i poczucia mody blogerek - gdyby je wyeksportować na zachód to wszystkie te modowe gwiazdeczki wywołałyby co najwyżej salwy śmiechu, za to w polsce karyny muszą się zachwycać. serio, nie możecie kupić sobie normalnych ubrań dziewczyny? potem płacz w internecie - a to, że jest samotna, a to że nie może znaleźć fajnego faceta, a to że mężczyźni tacy i sracy. sorry ale jak ktoś łazi w takich pokracznych ciuchach, na dodatek fatalnie dobranych to najwidoczniej jest na tyle głupi, że nie zasługuje na inteligentnego faceta. no kurde, inteligentna kobieta chyba potrafi sobie uzmysłowić, że wygląd to jej główny atut a moda jest banalna dla kumatej osoby.

#rozowepaski #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #modadamska
w.....k - dlaczego polki tak słabo się ubierają i malują? niezależnie od pory roku i ...

źródło: comment_15UFGfg923sRjlV0STseIwbTR33itziT.jpg

Pobierz
  • 156
@Magik_Antonio: ja tylko podziwiam i się uczę, chciałabym kiedyś mieć taki gust jak on, żeby móc patrzeć na wszystkich z góry

na te ciuchy które mam na tym zdjęciu musiałabyś odkładać przez kilka miesięcy ze stypendium socjalnego

@welcometonhk: jeśli na nie zarobiłeś to fajnie, jeśli masz kasę dzięki rodzicom to współczuję i nie chcę. Są rzeczy ważniejsze w życiu niż koszulka, którą szył mały Chong za 400zł i całkiem możliwe,