Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki!

Od pewnego czasu zajmuję się muzyką i pomyślałem, że się tym pochwalę. Nie mam żadnego wykształcenia muzycznego, kiedyś uczyłem się grać na pianinie, a wróciłem do tego na studiach. I tak to się zaczęło - tworzę coraz więcej i pierwszy odbiór (głównie wśród rodziny i znajomych) jest naprawdę pozytywny. Utwory #!$%@? raczej melancholijny nastrój, większość oparta na improwizacji. Utwór na yt, to taka jedna sesja, w zasadzie bez wcześniejszego przygotowania czy "planowania" - przygasiłem światło, na chwilę zamknąłem oczy i zacząłem grać. Mam nadzieję, że ktoś poczuje to samo.

Głównymi inspiracjami są Keith Jarrett, Nils Frahm, Olafur Arnalds, ale także nowa twórczość Piotra Roguckiego.

Ostatnio zdecydowałem się wrzucić jedną z moich improwizacji. Za niedługo powinien wyjść mały projekt tego typu. Około rok temu wrzuciłem na Soundclouda parę utworów, które ostatnio nagrałem w bardziej profesjonalnych warunkach i czekam na odpowiedni moment, żeby je opublikować.

Kogo to może zainteresować?
Jakby ktoś chciał sprawdzić, zapraszam! ;)

Stay Awake - Night Walks - Improwisation by Michał Burek
Soundcloud

#hobby #muzyka #muzykaklasyczna #zainteresowania #wlasnatworczosc #tworzeniemuzyki
MiQulll - Witajcie Mireczki!

Od pewnego czasu zajmuję się muzyką i pomyślałem, że ...
  • 1