Wpis z mikrobloga

Odnośnie filmiku o kursie jazdy z głównej, to najbardziej przykre w tym jest to, że obecne młode pokolenie chłopaków to maminsynki i cioty. Instruktor mówi do kursanta jak do mężczyzny, a ten zamiast się wziąć za siebie, zacisnąć zęby i starać się nie popełniać błędów, to idzie do mamusi i internetu ze skargą. Te #!$%@? są zasadne, bo chodzi o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Za moich czasów takie zachowanie instruktora było normalne. Człowiek zbierając takie #!$%@? dojrzewa i staje się mężczyzną. A teraz wolą pozostać ciotą i skarżyć się do internetu, a wykopki biją mu brawo. To dobitnie pokazuje jak upada europejska cywilizacja.
@84pontiacdream
@filipgrega
#prawojazdy
  • 137
  • Odpowiedz
Jakby ktoś jeszcze się zastanawiał, dlaczego poziom niektórych usług w Polsce jest tak żałosny, ten post jest swego rodzaju odpowiedzią na tę kwestię. Tak wielu ludzi dających się #!$%@?ć w dupę za swoje własne pieniądze, niesamowite. Aha i jak byś był niezadowolony z jakości wyświadczonej usługi to nie zapomnij #!$%@?ć świadczącemu lepy na potylice, inaczej jesteś cipą, która daje sobą pomiatać.
  • Odpowiedz
@badtek: Aha, czyli nie zaprezentujesz żadnych innych, bardziej wartościowych argumentów? Instruktor był po prostu bardzo zestresowany i to upoważniało go do regularnego mieszania kursanta z błotem? Logika patologiczna.
Ciekawe jak Ty byś się poczuł, gdyby jakiś nauczyciel w szkole był zestresowany i postanowił wyżyć się na Twoim dziecku. Też byś przyklaskiwał z entuzjazmem? W końcu za błędy się płaci, a ostre zjeby i sugerowanie opóźnienia umysłowego to nic złego.
  • Odpowiedz
Ciekawe jak Ty byś się poczuł, gdyby jakiś nauczyciel w szkole był zestresowany i postanowił wyżyć się na Twoim dziecku


@HrabiaTruposz: a ciekawe jak Ty byś się poczuł, jak byś był instruktorem z wieloletnim stażem i przeszło 100 kursami, a taki jeden przychodzi i nie stosuje się do twoich poleceń, kłóci się, a w zasadzie Cię prowokuje tylko po to, żeby Cię nagrać i wrzucić na neta. Dorośnij.
  • Odpowiedz
Ale chyba nie usprawiedliwiasz takiego zachowania instruktora wobec kursanta nawet jeśli byłby faktycznym debilem?

+: DizzyEgg, krasnoludkolo


@NH35: usprawiedliwiam.
zrozum, że intruktor ponosi odpowiedzialność za poczynania kursanta, i dla instruktora to OGROMNY STRES jechać z gościem, co nie rozumie co się do niego mówi i nie wykonuje poleceń, więc nie dziw się, że musiał jakoś odreagować. Nauka jazdy samochodem to nie zabawa, nieopatrzność kursanta może doprowadzić do tragedii, w której mogą
  • Odpowiedz
a Ty nie będziesz mi ustalać moich wartości.


@badtek: Ustalać moich wartości :D . Co to znaczy "ustalać czyjeś wartości"? :)

Dla mnie myślenie, że ten Instruktor wymyślił sobie kałużę żeby zrugać kursanta jest dziecinne


Ja nie powiedziałem, że instruktor wymyślił sobie kałużę. Wymyśliłeś to sobie. Nazywasz coś dziecinnym, bo nie radzisz sobie ze swoją frustracją.

i nie rozkażesz mi myśleć inaczej.


I nie zamierzam ci rozkazywać. Gdzie ty widzisz jakieś
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze, że wstawił film do internetu, uchroni to przyszłych kursantów od wybrania tej szkoły.


@kiken: nie uchroni. Mało kto po namyśle tak naprawdę uwierzy, że doświadczony Instruktor z ponad 100 kursami wymyślił sobie kałużę, tylko po to, by zrugać kursanta. A wielu z was tutaj najpierw pisze, a potem myśli (choć też nie wszyscy).
  • Odpowiedz
Masz mnie tak nie nazywać


@BongoBong: >

I nie zamierzam ci rozkazywać. Gdzie ty widzisz jakieś rozkazy? :D


@BongoBong:

No to Twoim zdaniem kursant wjechał w kałużę, czy Instruktor sobie to wymyślił?
  • Odpowiedz
Mało kto po namyśle tak naprawdę uwierzy, że doświadczony Instruktor z ponad 100 kursami wymyślił sobie kałużę, tylko po to, by zrugać kursanta. A wielu z was tutaj najpierw pisze, a potem myśli (choć też nie wszyscy).

@badtek:
Zaczynam mieć wrażenie, że albo pracujesz w tej samej szkole, albo jesteś multikontem tego instruktora xD
Jakbym zamierzał zapisać się na kurs i zobaczył ten filmik, to bym się trzymał z daleka od
  • Odpowiedz
Serio, gość wyzywa od debili i krzyczy, jak ten chłopak miał się nie spalić i nie zrobić czegoś niepoprawnie. Czyli co, mój uczeń nie zna słowa np. ходовые испытания bądź contingency plan więc w zamian za to mogę go zwyzywać i zarzucić brak chęci gdyż nie zna słownictwa zawodowego? Też płaci za naukę sporą kasę, jednak czasy się zmieniły i po jednym takim numerze klient odszedłby do jednego z tysięcy innych tłumaczy/nauczycieli.
  • Odpowiedz
Doświadczony instruktor z szacunkiem traktuje kursanta.


@kiken: oczywiście, ale nie takiego, który jest debilem a zgrywa cwaniaka. Zrozum, że instruktor ryzykuje swoje życie i przyszłość swojej rodziny. Nic dziwnego, że się zdenerwował na gościa, który nie wykonuje poleceń i jeszcze się kłóci.
  • Odpowiedz
Jesteś tak samo ćwierćmózgiem jak ten instruktor.


@Mysiunia_: pisząc to, co napisałaś, sama wystawiasz sobie opinię ćwierćmózga. Ale jak już to czytasz, to zwróć uwagę na to co napisze ponizej, może po tym wpisie zmądrzejesz o tyle, że 2 razy się zastanowisz, zanim coś napiszesz:
postaw się na chwilę w roli instruktora. To instruktor odpowiada za poczynania kursanta. Instruktor ryzykuje swoje życie, być może ma rodzinę.
Zastanów się, jakie to uczucie,
  • Odpowiedz
Dla mnie myślenie, że ten Instruktor wymyślił sobie kałużę żeby zrugać kursanta jest dziecinne i nie rozkażesz mi myśleć inaczej.


@badtek: Ale czytaj ze zrozumieniem własne wypowiedzi. Widzisz co napisałeś? Rzekomy rozkaz z mojej strony miał tyczyć się tego czy tam była kałuża i czy instruktor ją sobie wymyślił. Niczego ci nie nakazywałem. Najpierw piszesz coś w pierwszym kontekście, a gdy coś nie bangla, to zmieniasz kontekst dla wypowiedzi. Zabawne.

A,
  • Odpowiedz
Nie wiem. Nie było mnie tam. Mogę się jedynie domyślać. Ale jakie to ma znaczenie, czy kałuża tam była? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BongoBong: Takie, że kałuże są często w miejscu dziur i nie wiadome są rozmiary tych dziur. Dlatego na kałuże trzeba uważać, żeby nie urwać koła czy stracić panowania nad pojazdem, dlatego Instruktor zwraca na to uwagę.
badtek - > Nie wiem. Nie było mnie tam. Mogę się jedynie domyślać. Ale jakie to ma zn...

źródło: comment_UVqaycBGyz0TVVN3VZ6whomVeTfLLe08.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@badtek: Skoro to był taki beznadziejny przypadek i gość sprawiał ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia innych uczestników ruchu i instruktora, w dodatku jak sam to ująłeś "cwaniakował", to dlaczego instruktor go nie wyrzucił? Przecież mógł to zrobić w każdej chwili. Nagrania obejmują kilka godzin jazd, na każdej instruktor o coś się #!$%@?, co wskazuje na brak postępów. Jednak mimo to sam proponuje kursantowi dokupienie jeszcze kilku godzin dodatkowych, ryzykując zdrowie
  • Odpowiedz
W sumie najwyżej plusowane komentarze wyczerpały temat


@Mysiunia_: Z tym się zgodzę. Plusowane komentarze potwierdzają, że większość wykopków tutaj to delikatesy, tak jak napisałem we wpisie. I to jest przykre dla mnie.
  • Odpowiedz