Wpis z mikrobloga

@Chicane: bardzo dużo. Najgorszy jest fakt ze idą ludzie mimo ze poprzedniego dnia byli w szpitalu. Przypadek z wczoraj; dziewczynka była zabrana do szpitala dzień przed pielgrzymka bo miała atak padaczki wczoraj przyszła tu i dostała ataku histerii. Dziewczyna skręcona kostka zdjecie nogi jest ale ona idzie a pózniej płacze ze ona do szpitala itp mozna mnożyć głupotę tu na potegę
@Chicane dużo... Ludzie są odwodnieni, nie piją nie jedzą, słońce prazy niesamowicie, jest generalnie spokojnie pod względem jakiś bardziej skomplikowanych urazów. O właśnie w czasie pisania komentarza dwa omdlenia obok siebie także, nie nudzisz się. (ʘʘ)
@malibu99 taguj #boldupy
Całe Nasze zabezpieczenie polega na patrzeniu nie na Papieża tylko właśnie na ludzi, którzy patrzą na niego. Ale oczywiście najłatwiej jest pisać komentarz nie mając pojęcia o rzeczywistości, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agemaker: to ja mam inne pytanie. Byłem w tym roku na polach Lednickich i dziewczyna dosyć efektownie rzucila się na ziemię i z okropny krzykiem wykrcalo jej całym cialem. Wszyscy komentowali że opętana i faktycznie wyglądało to bardzo nienaturalnie, jak na filmach. Pierwszy raz takie coś widziałem. Ratownicy po przybyciu patrzyli tylko na siebie i pukali się w głowę, więc wnioskuję że nic jej nie było, inaczej pewnie by podjęli jakąś
@Pan_Minus papieża widziałem z bliska kilkukrotnie, zawsze raczej w skupieniu i bez zdjęć czy na prawdę zrobienie sobie z nim jednego zdjęcia na pamiątkę jest takim problemem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)