Wpis z mikrobloga

Fanboye mnie zminusują, ale niestety W3 zaczął mnie nudzić. Niby ładny świat, ale walka - porażka, historia nachalna, gęba Geralta i jego odzywki "no już już" nie do zniesienia po kilku godzinach rozgrywki, potwory jakoś dziwnie się rozmywają, że w sumie żadna różnica z czym się walczy (może z wyjątkiem golemów). Nawet hełmu założyć nie można żeby tę jego facjatę zakryć. Wracam do Skyrima, tam może świat trochę brzydszy ale przynajmniej bardziej wyrazisty, przeciwnicy z krwi i kości a nie jakieś rozmyte mazy.
#w3 #wiedzmin3 #wiedzmin #skyrim #gry

  • 16
W3 zaczął mnie nudzić. Niby ładny świat, ale walka - porażka, historia nachalna, gęba Geralta i jego odzywki "no już już" nie do zniesienia po kilku godzinach rozgrywki, potwory jakoś dziwnie się rozmywają, że w sumie żadna różnica z czym się walczy


@Krol_Pontaru: nie wolno tak mowic na wypoku, wiedzmin to cudo narodowe, wykopki prawie same robily!
Moim zdaniem to tez najslabsza strona W3, szczerze mowiac Serca z Kamienia przeszedlem bez
@M4ks: z jakiego marszu? wymaksowana postać i włączony gps na mapie? o poziom trudności nawet nie pytam. Ta gra to nie jest fast-food, przeciwnie tu się smakuje detale, a widziałem idiotów, którzy z dumą pokazywali, że przechodzą W3 w kilka godzin.
Estereggi nawiązania do innych gier/literatury/sztuki, do książek Sapkowskiego były im zupełnie obce. To jak Pigmejom pokazać "Lot nad kukułczym gniazdem" - kompletna strata czasu. Gorzej, gdy "Pigmej" ma dostęp do