Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, jaki rak...

Babka z TVN24 przeprowadza wywiad z dziewczyną odnośnie powstania Warszawskiego...

Ty czułaś że tutaj powinnaś być?


Pyta młodą dziewczyną i kończą wywiad

Podchodzi młody sebek z telefonem w łapie:

I co jest.. zznowu nas... znowu z nas patriot... znowu z nas patriotów zrobicie bandytów?! ty mnie nie kame... Znowu z nas patriotów... ale znowu ...znowu... znowu... znowu z patriotów zrobicie bandytów? Odpowiedzcie mi tylko na pytanie, więcej od Was nic nie chce... Znowu w TVNie zrobicie z nas bandytów? Ze my jesteśmy od czego? Od burd? Od takich rzeczy? Faszyści? Tak nas nazywacie?


Po czym koleś jeszcze z 15 razy pyta o to samo. Babka tylko stwierdziła że są grzeczni (w sensie reporterka i kamerzyści).

Sebek sądzi że grzecznie pyta... Ale pyta zasadniczo z tezą, że cały czas TVN z Sebków robią bandytów itd...

Oczywiście niezależna, wpolityce i inne szmatławce sebastiana nazwali patriotą i określili, że TVN ucieka. No sorry, na miejscu dziennikarki też bym olał tych sebastianów i nie wchodziłbym w dyskusje. Bo po co do poziomu się zniżać...

#neuropa #polityka #4konserwy #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #rakcontent
Goofas - Ja pierdziele, jaki rak...

Babka z TVN24 przeprowadza wywiad z dziewczyną...
  • 78
niby masz rację, ale prawda jest taka, że ta stacja jest antypolska i nie powinna w ogóle mieć możliwości działania na terenie Polski.


@no_i_w_ogle: Dlaczego tak sądzisz?

Wyobrażasz sobie stację we Ameryce, która na każdym kroku mówi źle o Amerykanach, ma ich wpędzać w kompleksy i tworzyć poczucie niższości wśród narodu?


@no_i_w_ogle: nie znam sie konkretnie na stacjach TV, ale wiem, że jest wielu komików którzy nabijają się z amerykanów.
@Goofas: boże usunęło mi cały komentarz, a tyle się rozpisałam.
Krótko:
- promocja hedonizmu, koncentracji na kasie i znajomościach,
- z Polaków się śmieją, a sami taki sam poziom reprezentują (patrz Kuźniar w Wallmartcie),
- promocja ludzi bez talentu z plecami, albo za samą urodę,
- promocja mniejszości, której nikt nie potrzebuje, nawet te mniejszości,
- bezkrytyczne przekazywanie wzorców z zachodu: masz być taki, a jak nie jesteś to jesteś nietolerancyjnym
tak, ale nie tylko dlatego, że zagraniczny inwestor ci płaci i mówi co masz pisać i myśleć. ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli opinia jest opłacona to nie koniecznie jest szczera.


@no_i_w_ogle: Masz na to dowody? Zaraz się dowiemy, że Dzień Świra to film anty-polski, finansowany przez zagranicznych inwestorów, którzy chcą obrzydzić Polskę Polakom - jak śmie się naśmiewać z naszych przywar!
- promocja hedonizmu, koncentracji na kasie i znajomościach,


@no_i_w_ogle: Gdzie?

> - z Polaków się śmieją, a sami taki sam poziom reprezentują (patrz Kuźniar w Wallmartcie),


@no_i_w_ogle: Gdzie? Jak Ziemkiewicz się śmieje z KODziarzy - którzy są Polakami - to jest też antypolakiem?

- promocja ludzi bez talentu z plecami, albo za samą urodę,


@no_i_w_ogle: Gdzie? W TVP, w której zatrudniani są ludzie z TV Republika któej właścicielem jest
Pobierz Goofas - > - promocja hedonizmu, koncentracji na kasie i znajomościach,

@noiwogle:...
źródło: comment_RTARHR28JdZOw9D05uP42PXyTfpKBmjW.jpg