Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, jaki rak...

Babka z TVN24 przeprowadza wywiad z dziewczyną odnośnie powstania Warszawskiego...

Ty czułaś że tutaj powinnaś być?


Pyta młodą dziewczyną i kończą wywiad

Podchodzi młody sebek z telefonem w łapie:

I co jest.. zznowu nas... znowu z nas patriot... znowu z nas patriotów zrobicie bandytów?! ty mnie nie kame... Znowu z nas patriotów... ale znowu ...znowu... znowu... znowu z patriotów zrobicie bandytów? Odpowiedzcie mi tylko na pytanie, więcej od Was nic nie chce... Znowu w TVNie zrobicie z nas bandytów? Ze my jesteśmy od czego? Od burd? Od takich rzeczy? Faszyści? Tak nas nazywacie?


Po czym koleś jeszcze z 15 razy pyta o to samo. Babka tylko stwierdziła że są grzeczni (w sensie reporterka i kamerzyści).

Sebek sądzi że grzecznie pyta... Ale pyta zasadniczo z tezą, że cały czas TVN z Sebków robią bandytów itd...

Oczywiście niezależna, wpolityce i inne szmatławce sebastiana nazwali patriotą i określili, że TVN ucieka. No sorry, na miejscu dziennikarki też bym olał tych sebastianów i nie wchodziłbym w dyskusje. Bo po co do poziomu się zniżać...

#neuropa #polityka #4konserwy #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #rakcontent
Goofas - Ja pierdziele, jaki rak...

Babka z TVN24 przeprowadza wywiad z dziewczyną...
  • 78
@no_i_w_ogle:

bardzo lubię Dzień Świra. Dowody?


Ale to przecież film anty-polski - wyśmiewający obecne w Polsce zachowania, grupy społeczne, sposób myślenia. To jest twoja logika - krytyka Polaków = antypolskość.

>https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Jim_Samples&action=edit&redlink=1

>Prezesi TVN

>Mariusz Walter (1997–2001)[7]

>Piotr Walter (2001–2009)[7]

>Markus Tellenbach (2009–2016)[8]

>Jim Samples (od 2016)[18]


No i co z tego? Prezes oznacza, że zagraniczny sponsorzy płacą i mówią co masz pisać i myśleć?
@rzep: wg autora filmu to nie wyśmiewa Polaków, tylko ludzi sfrustrowanych i był zdziwiony, że tyle osób po zobaczeniu filmu identyfikuje się z Miauczyńskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zagraniczny prezes oznacza, że będzie urabiał niewolników tak, żeby myśleli, że jego kraj jest najlepszy, najbardziej rozwinięty, a Ty jesteś nikim i masz #!$%@?ć na niego i jego zachcianki i nie krytykować, nie myśleć, nie widzieć zależności kapitał zagraniczny
wg autora filmu to nie wyśmiewa Polaków, tylko ludzi sfrustrowanych i był zdziwiony, że tyle osób po zobaczeniu filmu identyfikuje się z Miauczyńskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@no_i_w_ogle: Wyśmiewa wiele rzeczy, wiele grup społecznych, wiele zachowań. Sorry, to jest film anty-polski zgodnie z twoją definicją.

"Patrz jacy zawistni Ci Polacy, jacy małostkowi. Zero ambicji, tylko dosrać innym i wtryniać nos w nie swoje sprawy. Do tego rasizm."
rzep - > wg autora filmu to nie wyśmiewa Polaków, tylko ludzi sfrustrowanych i był zd...
@no_i_w_ogle: Nie wmawiam Ci - pokazuje Ci twoją logikę. Mówisz, że TVN jest antypolski bo śmie krytykować Polaków.

Krytyka przywar narodowych jest rzeczą normalną na całym świecie i znaną w historii - przecież nawet Pan Tadeusz krytykował kłótliwość i zacietrzewienie Polaków! A Wesele Wyspiańskiego? Cóż za anty-polska książka! Głupi, pijani i zazdrośni chłopi! Sól tej ziemi krytykować!

Ty jednak przyczepiasz się o to tylko do mediów, których nie lubisz.
@rzep: Co innego jak człowiek sam się z siebie pośmieje czy skrytykuje przywary, a co innego jak buduje się w nas poczucie niższości i bycia jakimiś podludziami, tylko dlatego, że mamy mniej pieniędzy. Ostatnio był chyba taki artykuł jak kilku słynnych dziennikarzy krytykuje wakacje nad polskim morzem - tylko fakt jest taki, że takie same sytuacje jakie oni opisali dzieją się na całym świecie, a oni robią z tego jakąś wadę
@Goofas:
Pani mogła zrobić Sebkowi egzamin jakiś (język polski, historia, WOS, jakieś odśpiewanie Roty albo Hymnu od początku do końca może itp.). O ile sama wiedzę wystarczającą posiada. Ciekawe czy by sobie poradził czy podwinął ogonek czy dalej kręcił swoją gadkę.
Co innego jak człowiek sam się z siebie pośmieje czy skrytykuje przywary, a co innego jak buduje się w nas poczucie niższości i bycia jakimiś podludziami, tylko dlatego, że mamy mniej pieniędzy.


@no_i_w_ogle: "Sam z siebie"? Ale to przecież Koterski/Wyspiański/Mickiewicz śmieje się z WSZYSTKICH POLAKÓW, a nie sam z siebie.

Ostatnio był chyba taki artykuł jak kilku słynnych dziennikarzy krytykuje wakacje nad polskim morzem - tylko fakt jest taki, że takie
@rzep: ale ja nie mówię, że to antypolski film, to ty sobie dopisałeś. Dla mnie to komedia, nie jest niczyją prawdziwą opinią, a przynajmniej nikt sławny nie mówi "o dokładnie tak myślę". Nie widzisz różnicy pomiędzy pisaniem artykułów o Polakach burakach co nie umieją się zachować i promowanie jazdy na wakacje za granicę, niech się Niemiec, czy Francuz wzbogaci, a fikcją literacką czy filmową, wyśmiewającą przywary?
ale ja nie mówię, że to antypolski film, to ty sobie dopisałeś. Dla mnie to komedia, nie jest niczyją prawdziwą opinią, a przynajmniej nikt sławny nie mówi "o dokładnie tak myślę".


@no_i_w_ogle: Ale ja Ci mówię, że zgodnie z twoją definicją jest to film anty-polski. Śmie krytykować Polaków, dopisywać im negatywne cechy.

Nie widzisz różnicy pomiędzy pisaniem artykułów o Polakach burakach co nie umieją się zachować i promowanie jazdy na wakacje