Wpis z mikrobloga

Oficjalne otwieram tag #pregierzpokemongo.

O co w tym wszystkim chodzi?
Zbieramy nicki ludzi którzy wydają się na podejrzanie wysokim levelu z ogromem mega rzadkich pokemonów i zgłaszamy ich masowo do nianticu. Nie mamy żadnej gwarancji że Niantic zareaguje, ale wysyłając zgłoszenia mamy na pewno większą szansę niż nie robiąć totalnie nic.
Jak mają konto na wykopie - to dodatkowo wrzucamy ich nick i codziennie ich wołamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zgłosić gracza do nianticu?
https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=319968
Wpisujemy swój nick, nick drugiego gracza i jakąś formułkę w stylu I suspect this player is using automated software or GPS spoofer to play the game

A co jeśli zgłosimy kogoś kto gra legalnie?
Niantic to nie facebook, sprawdzą go i zostawią.

Gdzie wrzucać podejrzane osoby?
Pod tag #pregierzpokemongo - ja postaram sie raz dziennie wrzucać wieczorem zestawienie z tagu z listą osób które wcześniej były zgłaszane + nowe. Poprosiłbym o wrzucanie razem ze screenshotem z gymu, inaczej nie wrzucę do codziennego podsumowania :)

UWAGA - Przydałby się jakiś skrypcik który wypełniałby pola za nas - coś w stylu ustawienia swojego nicku, kliknięcia raz i puszczenia wszystkich zgłoszeń na raz - jeśli jest ktoś kto potrafi taki skrypcik napisać, poprosiłbym :)

#pregierzpokemongo #pokemongo
Rabusek - Oficjalne otwieram tag #pregierzpokemongo. 

O co w tym wszystkim chodzi?...

źródło: comment_7gp72H07CKkKvgoT1I103QpX7mEnHhsZ.jpg

Pobierz
  • 28
Ja mam 22 level ale trzeba zebraac 100k zeby levelapować, załoźyłem konto na probe i właczyłem lure na moim zadupiu zeby troche bylo ciekawiej xd


Swoja droga bot robi 15 leveli w 5h

@Rabusek: Biorąc pod uwagę kryteria według których chcesz ludzi zgłaszać (i szkalować na wypoku) powinienem zgłosić i ciebie.

Cała akcja jest bez sensu. Tylko zapychacie support zgłaszając każdego gracza lepszego niż wy.

To jak donosić na policję na wszystkich bogatych sąsiadów bo to niemożliwe, że on ma nowego merca e class a ja popylam fordem - na pewno kradnie to go stać!
@Akos: zgłaszaj :) takich legitnych 30tek pomiędzy tymi zczitowanymi bedzie bardzo mało, wiec procent nieprawidłowych zgłoszeń bedzie ultra niski.
@Akos: Ale problem w tym, że ludzie których szkalujemy nagle wyrastają spod ziemi - nikt ich nie kojarzy, nigdy żadnego gymu nie przejęli - a topowych graczy czerwonych/żółtych/niebieskich zawsze widujesz, bo ludzie grindują ten level żeby łapać mocne poki żeby wrzucać do gymu.

Tak więc, gdy nagle, po miesiącu od premiery gry (prawie) pojawia sie trojka 3tek i przejmuje gym w centrum miasta to coś jest nie halo :)
Tak jak
@TrueSlav: Tak, ale 1 lure to 30 minut na 1nym pokestopie, 1 pokemon co 5 minut czyli 1 lure to max 6 złapanych pokemonów. Do 20 poziomu dostajesz 5 lurów, więc da ci to maksymalnie 30 pokemonów. Tak naprawdę te lury to taki super sposób expa tylko w miejscach, gdzie jest dużo trenerów, bo każdemu wpadnie te 5 z nagród, inny doładuje sobie coiny, inny zdobędzie coiny za gymy i spocik