Wpis z mikrobloga

@skarbie: ja od siebie polecam szkołę Nova - znajdziesz na fejsie, na ich stronie, właściciel Mirek Wabno zajebisty śmieszek. Ludzie, którym polecałem byli zadowoleni ze szkolenia na B i A.
Często przewija się też motosfera w polecanych, ale o tej nic nie mogę powiedzieć.
  • Odpowiedz
@skarbie: Wolski i Gliga. Byłem u nich na dodatkowych jazdach przed egzaminem, 1 instruktor na 1 kursanta (gdzie niekiedy jest 1 instruktor na kilku kursantów). Uczą zarówno pod zdanie, jak i techniki jazdy. Na placu masz dodatkowe ćwiczenia pozwalające Ci na lepsze opanowanie motocykla i przełamanie strachu.

@enjoi: Byłem u nich na kursie. Źle nie uczą, ale nie podobało mi się podejście Waldka do kursanta, gdzie standardowo jesteś #!$%@? za
  • Odpowiedz
@XXXOOO: Może ci z polecenia akurat nie trafiali na niego. Ja byłem pod Piotrem, było w porządku. @KMiklas też uczył się w Novej.
A Wolskiego też dużo osób poleca na motowroclaw. Fajnie, że kupili mt07 do kursu.
  • Odpowiedz
@XXXOOO: Wiem, wiem. Widziałem fotki z odbioru z motorlandu. Super podejście z tym obniżonym.
Nie jeździłem takim mt07, ale zdając na xj6 także nie miałem na co narzekać. To, że motosfera ma sprzęt dwuletni to im chyba nie umniejsza. :)
  • Odpowiedz