Wpis z mikrobloga

Ciekawa obserwacja na poniższym filmie. Cezary Pazura i youtuber idą promenadą. Dorosłe osoby chcą sobie robić zdjęcie z Czarkiem, nie zwracając uwagi na youtubera. Natomiast młodzież prosi o zdjęcie z youtuberem, nie zwracając uwagi na tego starszego pana obok.

Dla mnie Pazura jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, również jednym z moich ulubionych. Ciężko mi sobie wyobrazić, że młodsze roczniki go nie znają.
#cezarypazura #polskiyoutube #pokemongo
Wykopaliskasz - Ciekawa obserwacja na poniższym filmie. Cezary Pazura i youtuber idą ...
  • 26
@Wykopaliskasz: a jaki procent ludzi którzy go nie rozpoznali obejrzeli jego filmy?

Dla mnie norma, ja też nie oglądałem czterech pancernych i psa, moje dzieci nie będą oglądac killera. Czasy sie zmieniają.
no, w końcu jak to tak, nie lubić tych starych gwiazd.


@akwes: Żaden wydźwięk. Choć może jakiś. Może nie zdawałem sobie sprawy jak czas leci, a to co dla mnie i mojego otoczenia jest naturalne, dla innych może być zupełnie nieznane.

W końcu obecnie Pazura od dawna już nie gra zbyt dużo, a kiedyś był na topie, więc nie mieli go gdzie poznać. Jednak czasy tamtych wszystkich filmów nie wydają się
@Rabusek: będziesz im jutuberów gejmerów puszczał? :( ja tam wole powrót do ciekawych i wartościowych produkcji (co nie wyklucza nowości). Sam mając prawie 30 lat lubię oglądać filmy starsze niż ja jeśli są wartościowe :)
@agnad: nie, ale nie będę im na pewno puszczał pazury - pewnie będziemy chodzić na to co jest w kinie, jak będą chcieli ze mną oglądać starocie to obejrzymy - ale na przykładzie czeterech pancernych i psa, może sie okazać, że im sie nie spodoba pazura i będą woleli avengers 8 :)
@akwes: Nie no, Blowka, Reziego, Buraczka ( ͡° ͜ʖ ͡°), Roja czy innego Rocka bym rozpoznał. Są na tyle popularni + kiedy byłem młodszy, oglądałem trochę YouTube, ale wtedy większości tych dziwnych gości nie było.
@Rabusek: może polubią filmy z Pazurą i wtedy mam nadzieję, że nie będziesz ich ograniczał. Warto czasem zrobić podróż do dawnych lat i zapoznać młodzież ze starymi klasykami żeby troszkę więcej perspektyw nabrała :) Oczywiście w miarę rozsądku (nie chodzi o projekcje filmu "Psy" 8 letniemu dziecku, ale w miarę rozwoju i zdrowego rozsądku :)
@akwes: Nie no, masz rację. Ale jednak uważam, że można połączyć oglądanie Youtube i znanie Cezarego Pazury ( ͡º ͜ʖ͡º), a to było pierwotnie przedmiotem dyskursu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agnad: Myślę, że nie ma co na siłę puszczać dzieciom tego, co my kiedyś uważaliśmy za fajne. Ja nigdy nie byłem fanem hitów z młodości moich rodziców, jednak z czasem sam sięgnąłem do wybranych klasyków.