Wpis z mikrobloga

Kilka osób prosiło o opowiedzenie, jak było na Wykop Kręglach, także skoro spieszę się do wyjścia, mogę napisać :>

Ja, kamdz, zurawinowa, Piekarnik i erbas byliśmy na miejscu pierwsi, dużo przed administracją (@Piekarnik bardzo chciał się załapać na darmowe piwo :D). Wszyscy zaczęli się schodzić i kiedy zebrała się już spora ekipa, przenieśliśmy się na 8 zarezerwowanych torów. Nie jestem pewna co do tego, ilu nas było, ale myślę, że ok. 60. Porozklejaliśmy karteczki ze swoimi nickami, a tu nagle na stole pojawiła się naklejka FANF! Szukaliśmy właściciela resztę wieczoru. Jako, że tydzień wcześniej chwaliłam się na mb, że trochę umiem grać, chciałam pokazać kilku nowicjuszom, jak się trzyma kulę... No i się okazało, że przez te wszystkie lata trzymałam ją źle :3 Dziękuję @FurtaS za uświadomienie mnie! Dzięki temu mogłam Was pokonać :D Mimo wygranej na swoim torze, kręglodildo powędrowało w ręce kogoś innego. Po skończonej grze wybraliśmy się na After Party (ok. 25 osób, kilka prześwietnych osobistości jak np @robert83 nas opuściło) do PRLu na piwsko. W kolejce po trunek kłóciliśmy się, kto z nas jest Fanfem (oczywiście, że jestem nim ja), stanęło na tym, że "Wszyscy jesteśmy fanfami". Gadaliśmy, śmialiśmy się. Impreza skończyła się wspólnym wyjściem... Na kebab. Z tamtego miejsca mam jedyną pamiątkę z całego wyjścia. I to by było raczej na tyle :)
  • 33
@fakmak: tak, pamietam :D ale ja tez raz wzielam kule z za malymi dziurami i wypadla mi z reki kiedy podeszlam do toru :D tylko ja juz nie moglam tego poprawic. I tak najlepszy byl @robert83 , ktory strollowal tor i zablokowal cala gre :D