Wpis z mikrobloga

Mirki, z racji tego, że play siedzi nieużywany od dłuższego czasu to czas na #rozdajo :) W pakiecie PS2, dwa pady i kilka gier: GTA Vice City, Crash TwinSanith, GTA III, Tony Hawk Pro Skater 3 i Fifa Street 2. Wysyłam na koszt wygranego, tak więc kilka złotych trzeba będzie rzucić kurierowi/listonoszowi. Losowanie za pomocą #mirkorandom jutro (11/08/2016) o godz. 12:00.
Zieloni, nie tym razem, trzeba zasłużyć na taki prezent.

#zadarmo #cebuladeals #playstation #gry #konsole
Pobierz Thiiin - Mirki, z racji tego, że play siedzi nieużywany od dłuższego czasu to czas na...
źródło: comment_0sTYaqros0LqVY99zimL7DVirX8SROxt.jpg
  • 97
@tr00ci0: Stan ok, na chodzie. 1 albo 2 pady(nie pamiętam już), jakieś gry, GTA SA, LCS, Jakaś Fifa (04/05 chyba) i jeszcze coś. Obecnie jestem poza domem do końca tygodnia więc jakbyś był zainteresowany to się odezwę. Zobaczę dokładnie co i jak i dam znać za ile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thiiin: mój dobry przyjaciel wpadł w lekkie długi, przez co jest zmuszony sprzedać dziś Playstation 4 może gdyby udało się wylosować mnie to dałbym mu tę konsolę w zamian za jakiś czteropak i byłoby dobrze. On będzie miał świetną konsolę - ja piwo - wypiję Twoje zdrowie, więc będziesz zdrowy, koło dobra się zamyka
Moje PS2 ma już 13 lat. Ledwo żyje, wejście zasilające nie łączy, ale nadal jak zjeżdżam do domu to na niej gram. Najlepsza konsola ever ()