Wpis z mikrobloga

Mirki, z racji tego, że play siedzi nieużywany od dłuższego czasu to czas na #rozdajo :) W pakiecie PS2, dwa pady i kilka gier: GTA Vice City, Crash TwinSanith, GTA III, Tony Hawk Pro Skater 3 i Fifa Street 2. Wysyłam na koszt wygranego, tak więc kilka złotych trzeba będzie rzucić kurierowi/listonoszowi. Losowanie za pomocą #mirkorandom jutro (11/08/2016) o godz. 12:00.
Zieloni, nie tym razem, trzeba zasłużyć na taki prezent.

#zadarmo #cebuladeals #playstation #gry #konsole
Pobierz Thiiin - Mirki, z racji tego, że play siedzi nieużywany od dłuższego czasu to czas na...
źródło: comment_0sTYaqros0LqVY99zimL7DVirX8SROxt.jpg
  • 97
@Thiiin: Network Adaptor z dyskiem twardym i konsola jest nie do zajechania. Idealne na jakieś wypady na wieś gdzie tylko podłaczasz konsole do tv i wszystko bangla. Z ziomkami trzaskamy zawsze w Tekkena, Burnout revange i metal sluga :D
@Thiiin: zawsze marzyłem o PS2, jeszcze nigdy na nim nie grałem choć jest obiektem mych pragnień od ładnych kilkunastu lat (,) Dałbym kurierowi nawet całe 16 ziko (biorąc pod uwagę że zazwyczaj przesyłka kosztuje 15.99)
aby tylko mieć obiekt mych westchnień w ramionach. OOOJJJ na pewno byłoby pograne. Nawet stary telewizor mam specjalnie przystosowany (kupiłem go w dniu premiery PS2, w sklepie mówili że jest idealny do