Wpis z mikrobloga

z nas [Arki Gdynia] się nie śmieją - Adams z Gdyni


@Adams_GA: wcale xD cała Polska śmieje się z waszego nędznego klubiku, a to że wylewasz swoje kompleksy odnosząc się do klubu, który ma tak wielką historię - to już jest szczyt żenady
Nikt się z was nie śmieje, hehe - wiem, że te obrazki oglądałeś już setki razy, ale obejrzyj je jeszcze raz
raz
dwa
trzy

Wmawiasz mi kompleksy, wmawiasz mi piwniczenie, mimo że kompletnie mnie nie znasz i nic Ci nie zrobiłem poza dodaniem wpisu NA TEMAT WISŁY, pod tagiem O WIŚLE. - Adams


a sam jak ludzie piszą na temat twojej arki świnki to bóldupisz i wrzucasz cały wykop na czarną xD
wynikami swojej drużyny nikogo nie zagniesz - bo niczego ona nie osiągnęła i najprawdopodobniej nigdy nie osiągnie

jeszcze odniosę się do twojego komentarza w moim kierunku - #!$%@? ci do tego co plusuję i kiedy plusuję, po co dajesz o to #!$%@?? nie masz co robić ze swoim życiem? xD jeżeli widzę twoje wpisy w zakładce mój wykop, to mogę sobie chyba go przeczytać, co? podziękuj michauowi

#arkagdynia #pierwszaligastylzycia #wislakrakow - bo na ten klub nasz kochany adamik najeżdża xD
[oryginalny wpis](http://www.wykop.pl/wpis/19179735/no-#!$%@?-debil-xd-jednoczesnie-ustalono-ze-przeslu/)
  • 5