Wpis z mikrobloga

  • 1916
Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.
#dziendobry #boldupy #oswiadczenie
  • 312
  • Odpowiedz
@antipathia: Nie chcę ich usprawiedliwiać, ale to nie jest nowość na mirko że dziurawe spodnie są tu wyśmiewane, więc dla laski raczej te komentarze nie są szokiem :)
  • Odpowiedz
@antipathia: Już nawet pomijając to, że tutaj wyśmiewanie podartych spodni to tradycja

1.Ubierz podarte spodnie (po co? #!$%@? wie)
2.Zrób sobie zdjęcie
3.Wstaw zdjęcie na portal ze śmiesznymi obrazkami
4.Inna laska dziwi się, że użytkownicy się śmieją (przecież mają prawo do komentarza)
5.Profit?

Ludzie, kiedy wy zrozumiecie, że wyglądając inaczej niż inni sami na siebie ściągacie krytykę. Możesz sobie jebnąć różowego irokeza i wytatuować kwiatek na czole, ale nie dziw się,
  • Odpowiedz
  • 33
@Akos Ale podarte spodnie są teraz w modzie. Połowa, jak nie więcej niż połowa dziewcząt takie nosi. Nie, ja takich nie mam, bo mi się zwyczajnie nie podobają, ale nie muszę z tego powodu pisać durnych komentarzy pod zdjęciem.
  • Odpowiedz