Wpis z mikrobloga

Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.
#dziendobry #boldupy #oswiadczenie
  • 312
@antipathia: no nawet, jeśli sa w modzie, to znaczy, że z automatu musza się podobać? Mnie np. nie podobają się takie spodnie nieprzerwanie od prawie 30 lat. A zdjęcia #pokazmorde - ani mnie ziębią, ani parzą, ale jak już ktoś wrzuca, to powinien się spodziewac niewybrednych komentarzy, taka jest specyfika tego miejsca. A jeśli oczekujesz sztucznych upięknionych reakcji z samymi zachwytami, to polecam zachodnie portale... i zachodnie kraje.
@wyspiarka: taka prawda, wyglada to szpetnie ale przecież nie będziemy znajomym mowić "masz brzydkie spodnie" albo pisać takie komentarze na fb. Co innego komuś obcemu na mirko tak napisać, ubierajcie się jak chcecie ale pogódźcie się ze ktoś wyraża szczere zdanie. Dobrze że mój różowy omija tę tragiczną modę szerokim łukiem.
@antipathia: Ja sobie tutaj tylko pozwolę zostawić wpis jednego użytkownika, który dość mocno zapadł mi w pamięć, bo był zwyczajnie trafny (odnośnie brody, czyli też mody)

Ogólnie przez wieki zwykle wyższe warstwy społeczne goliły sie na zero a brody były atrybutem biedoty, taka prawda. Najlepiej to obrazuje podatek nałozony przez Piotra na rsukich bojarów noszacych brody, co by ich zachęcic do "ucywilizowania" wygladu. I tutaj sie nie ma co obrażac, bo
@antipathia: chodzę w podartych spodniach od lat 8 jakoś, też nie rozumiem z czego się śmieją tu to raz, a dwa obracam się w innym towarzystwie, bardziej alfa, zamozniejszym i tam nie ma śmiechu, każdy tak się ubiera
@antipathia: jeżeli chcesz usłyszeć komplementy jaka to piękna nie jesteś coby na zdjęciu nie było, masz fejsbuki, instagramy, twittery, gdzie dostaniesz lajków jak mrówków. Na wykopie śmieszkowanie jest ważniejsze od samopoczucia jakiejś dziewuszki i nie widze w tym nic złego, może być w złym guście, ale za to nie jest fałszywe. Zresztą podobno można nie wstawiać tu zdjęć, ci idioci nawet tego nie sprawdzają.
Pobierz
źródło: comment_xC8RQdor9dCoErrpKez4TXAan9x42V3C.jpg
@SScherzo: Aha, czyli jestem chamem bo

się usprawiedliwia(m) prawem do wolności słowa

za czyn, którego nie popełniłem i

pojęcie kultury osobistej jest mu (mi) obce

Bo skomentowałem spodnie, których nie skomentowałem... Brawo!