Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?! Przeraża mnie poziom chamstwa użytkowników tego portalu i w tym momencie zastanawiam się czy dalej mieć tu konto. Poblokowałem 3/4 chorych tagów jakie tutaj są, żeby unikać tej głupoty to nie. Dziewczyna wrzuca sobie zdjęcie, chce obiektywną opinię, ew. jakieś rady a dostaje czyste prostackie chamstwo.
Chodzi mi o ten post. Tutaj również. O #!$%@? hehe jakie śmieszne dziurawe spodnie. Zrzucamy się na spodnie. Ja #!$%@?, co was to obchodzi. Może sobie chodzić i w spodniach po tacie jeżeli tak jej się będzie podobało. Ale nie, ekipa #!$%@?ńców musi pokazać że nie wyszła z hejterskiej wprawy. Naprawdę żal mi was.
#wykop #idiocisawszedzie #jestesciezwyklymiprostakami #gimbaza #podbaza #mysleniepodbazowe #gimbomyslenie #chamstwo #hwdw


Domyślam się, że gdyby wrzuciła to swoje zdjęcie, to już by był festiwal stulejki i #!$%@??
polanny - Naprawdę #!$%@?! Przeraża mnie poziom chamstwa użytkowników tego portalu i ...

źródło: comment_32XafjCK2mwTBNYXukEgWXXKYkpW5RY9.jpg

Pobierz
  • 147
@rzet: Stary. To dopiero początek karuzeli #!$%@?. Widzę że na wykopie już powoli kiełkuje pokolenie "snowflakes" niedługo będą żądali swoich "safe spaces".

@polanny @jurny_juhas A nie bierzecie pod uwagę że reakcje ludzi na te atencyjne akcje wynikają z tego że wykop to nie fotka czy inna sympatia? Po prostu niektórzy nie chcą tu festiwalu atencyjnyk fotek mordy i oczekiwania na pochlebstwa. Od tego są facebooki i inne.