Wpis z mikrobloga

Ech Mireczki czasami człowiek zaczyna wątpić w ludzkość.
Wczoraj znalazłem w swoim ogrodzie (nie wiem jakim cudem, brama zamknięta dwa psy biegające) takiego delikwenta:
Na głowie i brzuchu ropiejące rany, parę czystych ran, ale też raczej wymagających zszycia, tylna łapa złamana w kości udowej, głowa kości wykręcona w stawie.
No to szybka decyzja do weta i decydujemy co robić, przy okazji na zdjęciu w łapie znalazł się śrut z wiatrówki.
Oczywiście weterynarz mówi że dwie opcje albo schronisko i psa uśpią lub łapę amputują, albo płacę...
No to miałem zrobić - cóż budżet wakacyjny uszczuplił się o czterocyfrową kwotę.

Przy okazji wołam ludzi z #psy #pies #zwierzaczki oraz osoby z okolic #bielskobiala #katowice #pszczyna #tychy może ktoś byłby w stanie przygarnąć tę biedę do siebie, ja nie mam warunków do przygarnięcia kolejnego psa. Zwierzak jest wyjątkowo sympatyczny i mimo swojego wyglądu ma około 3 lat
p.....i - Ech Mireczki czasami człowiek zaczyna wątpić w ludzkość.
Wczoraj znalazłem...

źródło: comment_0PxgLkldZC2h24Ub7Nx2UddnTW7izrCZ.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@pawel_niki: Mirku wyślij na priv nr konta, chciałbym Ci wysłać piątaka, za dobry uczynek, więcej nie mogę bo zbieram na dom ale chciałbym żebyś nie był tak bardzo stratny na tym że zrobiłeś coś dobrego
  • Odpowiedz
@pawel_niki: hej. Znajomy, który udziela się czynnie w fundacji zajmującej się ratowaniem psów mi napisał, żebyś się do nich odezwał. Zresztą sam ostatnio wiozłem jednego psiaka z Warszawy do Białej Podlaskiej bo transportu nie miał. Łap maila: i@psygarnij.pl
Może będą w stanie pomóc :)
  • Odpowiedz
@pawel_niki: pomagasz odzyskać wiarę w ludzkość (,) jak będziesz robił jakąś zrzutkę to masz trochę mojego grosza, bo masz złote serce, że pomogłeś piesowi chociaż nie musiałeś. Może znalezisko zrób i dom się znajdzie #wykopefekt ?
  • Odpowiedz
czekam na aferę schroniskowo-weterynaryjną, gdzie schronisko podrzuca psy w kiepskim staniu do ogródków dobrych Mirków, a potem weterynarz z doktoratem z psychologii namawia owego Mirka na leczenie obcego psa ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz