Wpis z mikrobloga

@UrbanLegend:
- Joystick trzeba za okno wyrzucić ;)
- Nie można było P wcisnąć i zrobić sobie kawy.
- Dlaczego tyle przycisków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 600 ft i przełączać przycisk? ZABIJEMY SIE, zrób to za mnie :D (wyłączyłem sam)
- Horyzont "jest niżej" niż w Cessnie na YouTube :D - cały czas się wznosiłem bhehehe :D bo dziub
@felixd: gratuluje :) Pierwszy lot zawsze najfajniejszy. Pewnie masz wrazenie ze duzo sie dzieje, ale z czasem to minie. Powodzenia!!!

A tak btw. to jak mozesz to zwroc uwage na tagowanie. Nie wiem po co przy tych wpisach uzywasz tagu wykopjointclub, humorobrazkowy czy humorinformatykow (jak uzyles w poprzednim wpisie). Wiem ze chcesz sie pochwalic jak najwiekszej ilosci ludzi ale samo lotnictwo, samoloty i twoj tag wystarcza. Trafi to przynajmniej do ludzi
@RobieStrony: Byłem na VATSIMie jakiś czas temu, raz czy dwa razy ;) Nie moge powiedzieć żebym latał jak należy tam (procedury itd). Loty VFR z lotnisk niekontrolowanych :D

@p10trek: Dzwieku nie nagralem bo nie zabralem dyktafonu do kabiny... sprzet mam - ale emocje spowodowaly ze nie zabralem ;) Dzisiaj znowu lot wiec cos bedzie (ale musze sie pobawic, czytaj nauczyc montowac filmidla, wiec bedzie troszke opoznienia w publikacji).

@dudek36 Spamuje