Wpis z mikrobloga

Witamy w #logikarozowychpaskow do tej pory mnie skręca.

Byłem na urlopie w Polsce. Jestem ojcem więc był ze mną szkrab( mieszka z moją eks zostawiła mnie i zabrała dziecko jak to mówi "wypaliła się"). Moja mała znalazła koleżankę rodzice w miarę ok krótko znam nie oceniam, tyle że ojca biologicznego nie było. Dzieciaki się poznały to i my, w któryś wieczór nawiązała się taka o to rozmowa między mną a matką.

Na pewno wrócicie do siebie taki fajny z ciebie chłopak, głowę dam że tęskni za tobą i tak dalej... Jak boga kocham Mirki po tym jak się zmieniła moja pierwsza miłość po rozstaniu to nie ma bata. To co przeżywałem i jak gnojony jestem to tylko ja wiem. Niesamowite jak kobieta potrafi wykorzystywać pozycje siły wiedząc że ja nie mogę zareagować bo utrudni mi kontakt z małą(i tak z 25 dni urlopu widziałem ją tylko 9 z tego 2 noce ze mną spała a jak była mała robiłem przy niej wszystko). W każdym razie moja nowa znajoma powiedziała takie o to zdanie:
Bo wiesz ja ze swoim byłym się rozstałam walczył o rodzinę ale godność mi nie pozwalała do niego wrócić bo to ja go zostawiłam. No i biedak się powiesił....

Powiesił kur** z rozpaczy i ja dokładnie wiem jaka to rozpacz. Sam #!$%@?łem ( 6 dni w tygodniu 3:40 pobudka) nie piłem, nie paliłem wszystko dla rodziny i zostałem zostawiony 3 dni przed świętami bożego narodzenia jak księżniczka popracowała 3 miesiące bo walka o swoje ją przerosła(5lat związku).

Ona chyba zrozumiała co powiedziała albo zobaczyła rządzę mordu w moich oczach w każdym razie po tym zdaniu rozmowa nam się już nie kleiła.
Co tu więcej pisać nie każdy ma wystarczająco siły by walczyć z przeciwnościami losu, szkoda chłopa...
  • 49
  • Odpowiedz
@SaLi0PK Mojej odwalać zaczęło na studiach właśnie. Jakieś tatuaże. Wzorce z koleżanek lesbijek. Większy nacisk na kasę i cielesność niż na prawdziwe uczucie. I jeszcze nieustający pojazd że nie mogę znaleźć dobrej pracy. Jej się udało więc przecież wszystkim wokoło też się od razu uda trafić w idealną pracę. Szkoda bo naprawdę ją kochałem czy tam kocham, ale powoli się z tego leczę. Jest plus dodatni rozstania: jak ćwiczysz to chudniesz 2
  • Odpowiedz
@SaLi0PK: @cornellius:

Nie chcę cię obrażać poprzez "umniejszanie" podobnym sytuacjom, ale prawda jest taka, że przez prawdziwe piekło potrafią przechodzić tysiące, setki tysięcy ludzi, jednak na własne życie targa się tylko jakiś ułamek z nich.


Ludzka psychika nie działa w prosty sposób i nie zawsze jest łatwo zanalizować, że ten był silniejszy, a ten słabszy. Np. jest ponoć tak (informacja z dość wiarygodnego źródła, więc pewnie prawdziwa), że liczba samobójstw
  • Odpowiedz
@SaLi0PK: no dobra, dobra, ale osoba, która popełnia samobójstwo jest raczej niestabilna emocjonalnie i może życie z nim łatwe nie było. Nie wiesz jak ten związek wyglądał, może ją lał po mordzie, dlatego tak nad tym się wiele nie zastanawiała jak z tego wyszła?
Super, że jesteś ojcem, który się stara i walcz o swoje dziecko dalej.
  • Odpowiedz