Wpis z mikrobloga

Witam w kolejnym badaniu #cbom, centrum badania opinii mirko. Jest to seria mająca na celu sprawdzenie stosunku wypokowiczów do wybranych polityków, aktywnych bądź nie, żywych bądź nie.
Dzisiejsza ankieta dotyczy stosunku do Łukasza Gibały, byłego posła Ruchu Palikota i Twojego Ruchu, aktualnie krakowskiego działacza miejskiego.

Wyniki poprzednich ankiet:
Zbigniewa Religę szanuje 107(92,24%), a nie szanuje 9(7,76%) wykopków.
Mateusza Szczurka szanuje 14 (31,11%), a nie szanuje 31 (68,89%) wykopków.
Jerzego Wenderlicha szanuje 14(40%), a nie szanuje 21 (60%) wykopków.
Leszka Balcerowicza szanuje 102(56,04%), a nie szanuje 80 (43,96%) wykopków.
Jarosława Gowina szanuje 27 (21.6%), nie szanuje 98 (78.4%) wykopków.
Bronisława Geremka szanuje 34 (62.96%), nie szaunuje 20 (37.04%) wykopków.
Janusza Piechocińskiego szanuje 11 (18.97%), nie szanuje 47 (81.03%).
Zapraszam do ankiety.
#neuropa #4konserwy #ankieta #polityka
Majk_ - Witam w kolejnym badaniu #cbom, centrum badania opinii mirko. Jest to seria m...

źródło: comment_0Fnb4lcTazevMhs0PJH3IU2qtu1VsbWs.jpg

Pobierz

Łukasz Gibała:

  • Szanuję 21.4% (15)
  • Nie szanuję 78.6% (55)

Oddanych głosów: 70

  • 6
@Siotson: czysto arbitralnej. Gibałę wybrałem głównie po to żeby zobaczyć ilu ludzi go kojarzy i jak ocenia jego liberalizm gospodarczy w kontekście tego, że był od znienawidzonego przez wypok Palikota.
jak ocenia jego liberalizm gospodarczy w kontekście tego, że był od znienawidzonego przez wypok Palikota.


@Majk_: kurde, Palikot też mi się kiedyś wydawał liberalny gospodarczo. Ale cała partia obrała strategię "liberalizm ideologiczny > liberalizm gospodarczy" i bardzo na tym ucierpieli. Właściwie sami doprowadzili do tej nienawiści. Co jak co, ale na Palikociarnie to kiedyś głosowali ludzie młodzi i w miarę ogarnięci - a jak się dyma ogarniętych wyborców to się ich
@Majk_: Gibson szacun ma, najlepszy polityk od Palikota, właśnie ze względu na rozsądne poglądy na gospodarkę, potem startował na prezydenta Krakowa. Szkoda, że nie działa już w polityce przez przegrane wybory, myślę, że nadawałby się do .N spokojnie.