Wpis z mikrobloga

Kurde mirki to kolejny raz kiedy coś wygrałem na licytacji i gość nie chce się wywiązać z umowy...
Co robić z takim delikwentem?
Nie jest to jakieś cebuladeals i nie wygrałem życia bo kupiłem może z 10-15zl taniej.
Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji ale tak by w końcu uczyć tych ludzi że za błędy się płaci?

#allegro
PanKabaczek - Kurde mirki to kolejny raz kiedy coś wygrałem na licytacji i gość nie c...

źródło: comment_ATvehOvfe2J16U89EqTWjkJpUu5v3gtd.jpg

Pobierz
  • 52
@PanKabaczek: Prosta sprawa, miałem już tak kilka razy.

Wpłać kasę przez PayU, a potem napisz do niego coś w ten deseń:

Witam. Wystawił Pan licytację od 1 zł, bez ceny minimalnej. Transakcje na Allegro są wiążącymi prawnie umowami kupna-sprzedaży i jako takie mają obowiązek zostać zrealizowane. Pieniądze wpłaciłem, ale w przypadku nieotrzymania od Pana towaru, będę zmuszony zgłosić sprawę na Policję z art. 286 kk (oszustwo). Pozdrawiam.
@PanKabaczek: jak dostaniesz "odwetowego negatywa" to pisz do Obsługi Allegro. Przecież w tym przypadku on będzie robił zwrot prowizji, więc aukcja będzie uznana za niebyłą i jako taka nie może skutkować JAKIMKOLWIEK komentarzem pod Twoim adresem.
Jak im ładnie opiszesz sytuację, że on Ci nie wysłał paczki, a Ty zapłaciłeś (bo musisz i tak wpłacić kasę) to anulują od ręki taki negatyw.