Wpis z mikrobloga

Kurde mirki to kolejny raz kiedy coś wygrałem na licytacji i gość nie chce się wywiązać z umowy...
Co robić z takim delikwentem?
Nie jest to jakieś cebuladeals i nie wygrałem życia bo kupiłem może z 10-15zl taniej.
Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji ale tak by w końcu uczyć tych ludzi że za błędy się płaci?

#allegro
Pobierz
źródło: comment_ATvehOvfe2J16U89EqTWjkJpUu5v3gtd.jpg
  • 52
Jeśli gra ma spadła, gdy ją pakował (zdarza się) i uszkodziła to co? Ma kupić nową płytkę by sprzedać za 4 zł paniczowi?


@czarmander: Nie. Grę już sprzedał. Jak zniszczy cudzą własność, to powinien odkupić.
@A_rus: jakie 4 zł? xD gra jest warta o wiele więcej, więc to nie sprawa 4 złotych tylko kilkudziesięciu + cebulaki wystawiają aukcje BCM bo im szkoda #!$%@? złotówki - która potem i tak jest zwracana jak się spełni jakieś tam warunki xD. Nawet mi ich nie żal
@czarmander: allegro to nie robot, jak im zgłosisz, że koleś sprzedał grę za 4zł i nagle się popsuła to mogą nawet prosić o przesłanie gry w celu weryfikacji xD więc kolesiowy albo zmieknie pała, albo zniszczy swoją grę, żeby nie sprzedać jej za 4zł - geniusz zbrodni!

poczytaj sobie wyroki o gościu co sprzedał coś bo nei wstawił ceny minimalnej ;)
Mirki a co w drugą stronę ? Sprzedawałem w weekend gry ps3 na licytacji od 1zł. Wszystkie poszły za ładne pieniądze, niestety część kupujących piszę do mnie, że rezygnuje z zakupu, zmienia zdanie i tak dalej. Nawet nie przed zakończeniem aukcji, tylko PO. #!$%@? mnie strzela, bo marnuje tylko swój czas. Co robić ?
@MagnaPomerania:
no ogólnie robi się ciekawie, bo gość mi odpisał, że niby mi zwrócił jakoś pieniądze (nie wiem jak, jeśli płaciłem kartą ale ok) i że nie mogę go posądzić o kradzież czy oszustwo... pozostaje tylko niedotrzymanie umowy o którym mu przypomniałem w odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro sprawdzę czy będę miał zwrot kasy na koncie, jeśli będzie to zgłaszam sprawę na allegro, wystawiam negatywa.

#!$%@?,