Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)
Na początku sorry za bałagan ale tygodniowa wypłata mi wypadła i nie chciało mi się sprzątać

kupiłem na chińskim allegro kejsa do ajfona z #friends za 1$ go wam rozdam + pare innych nagród ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€) o większej wartosci niz 1$

Każdy kto zaplusuje ma szanse na wygranie kejsa do ajfona lub ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)

Wiec jeśli :
potrzebujesz kasy na korepetycje bo jestes głupi
zbierasz na wakacje na rok 2020
wydać kase na dziwki
to ten #konkurs jest dla CIEBIE !!

ZASADY ZNACIE ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

PLUSUJESZ, lub OBSERWSUJESZ i bierzesz udział w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
Jesli juz obserwujesz to wystarczy ze zaplusujesz aby wziac udzial w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

@powodzenia wszystkim !! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

#konkurs #lotto ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
#rozdajo #cebuladeals #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #glupiewykopowezabawy #bart88ukrozdaje ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

jesli @ZbigniewStonogaOficjalnie chce brać udział w konkursie i wygrać 1,000,000 zł musi zaplusować ten wpis i przelać wpisowe do konkursu 50,000 zł na podane przeze mnie konto ! ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)

a jesli @SOLGAZ chce wziąć udział to kubek i zapalniczka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
bart88uk - Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)
Na początku sorry za bałaga...

źródło: comment_AbobVq3DCFzum6USkRI7CxkNyutZE11L.jpg

Pobierz
  • 14
@bart88uk: pamiętam jak tato wzią kredyt w providencie na samochód i mieliśmy tyle kasy :) ja to takie sobie śmieszne zdjecia robiłem i wysyłałem kolegą. albo jak przyszła ciocia aga i tato się schylał i mu niby przez przypadek wypadła taka fura pieniędzy. ciocia aga to taką minę miała :) ale nic nie powiedziała tylko udawała że nie widzi a potem do mamy przez miesiąc się nie odzywała #!$%@? #!$%@? :)