Wpis z mikrobloga

W tym temacie piszemy tylko to, co podpowiada słownik w telefonie. Wybieramy zawsze środkową propozycję, w przypadku powtórzenia wybieramy tę bardziej śmieszkową. Jak zdanie robi się zbyt długie/głupie, wklepujemy kropkę i jedziemy dalej. Mireczki z klawiaturą się nie bawio. Wygląda to następująco:

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia w dniu dzisiejszym nie ma problemu z tym że mam jeszcze sporo czasu i pieniędzy. W tym tygodniu to szkolenia z zakresu prawa pracy i nie tylko w tym roku. Moje pytanie brzmi czy to jest znowu to samo co zwykle w ciągu dnia i nocy z soboty na niedzielę w załączniku nr telefonu do porównania cena już od dawna nie ma na celu zwiększenie ilości osób z którymi się w tym po uszy zagrzebię. Żaden z nich jest w porządku obrad w tym roku nie będzie problemu z akceptacją tekstu na liście polskich nazwisk i nie tylko. W tej paczce zgromadzenia zakonne i czyścimy na to że mi się nie należy. Żeby zobaczyć fotkę w oryginalnym rozmiarze XL i nie mam pojęcia co to znaczy.
#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 110
@Roszp: ja mam jeszcze konta w serwisie internetowym możesz mi nie pasuje do tego komentarza kontrahentowi oraz skorzystania z naszej strony na Facebooku z osobami z tego co wiem to z tego co wiem to z.
@Roszp: nie wiem czy mogę pisać bo zaraz się okaże się że nie ma problemu z tym argumentem w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym argumentem w dniu dzisiejszym świecie...
@Roszp: v stopień wtajemniczenia Nie wiem czy to jest to dla mnie to nie jest to dla nich jest tak samo jak w temacie i nie wiem czy to było w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim.
@Roszp w dniu dzisiejszym otrzymałem informację od Pana Jezusa Chrystusa Króla Jana Kazimierza Dolnego. Nie wiem czy kojarzysz może, że nie chcesz tam zostać. W tym roku nie będzie problemu jak się okazuje, że to nie tylko ja mam pytanie odnośnie tego co pamiętam.
Brand gongi liczniki, to jestem już na dworcu Ustroń zdrój. A co tam u Ciebie? Ja już wróciłem z roweru. A co tam u Ciebie, to jestem już na dworcu Ustroń zdrój. A co tam u Ciebie, to jestem już na dworcu Ustroń zdrój. PSL, to jestem już na dworcu Ustroń zdrój. A co tam u Ciebie, to jestem już na dworcu Ustroń zdrój. pl dopiero po spacerze z tym kluczem? Ja
@Roszp w tym roku w szpitalu klinicznym im się nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na wakacje do dzieła. A co za tym idzie do przodu i do tego posta w wątku na forum bloga stronę internetową i dowiedz się więcej o firmie nie ma problemu.
@Roszp: śmieszne obrazki programy do tworzenia i edycji konkursu. Nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla zdrowia i urody i zdrowia ludzi którzy nie mają pojęcia o tym że nie ma co się dzieje w przypadku gdy nie ma co się dzieje w przypadku gdy nie ma co się dzieje w przypadku gdy nie ma co się dzieje w przypadku gdy nie ma co
@Roszp: it is a great way to get a new phone for you to use for your business and your business is a great way to get a new phone for you to use for the information you need to get to know you and your family are doing well and enjoying the summer with the family and friends and family and friends with the family and friends and family and