Wpis z mikrobloga

W tym temacie piszemy tylko to, co podpowiada słownik w telefonie. Wybieramy zawsze środkową propozycję, w przypadku powtórzenia wybieramy tę bardziej śmieszkową. Jak zdanie robi się zbyt długie/głupie, wklepujemy kropkę i jedziemy dalej. Mireczki z klawiaturą się nie bawio. Wygląda to następująco:

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia w dniu dzisiejszym nie ma problemu z tym że mam jeszcze sporo czasu i pieniędzy. W tym tygodniu to szkolenia z zakresu prawa pracy i nie tylko w tym roku. Moje pytanie brzmi czy to jest znowu to samo co zwykle w ciągu dnia i nocy z soboty na niedzielę w załączniku nr telefonu do porównania cena już od dawna nie ma na celu zwiększenie ilości osób z którymi się w tym po uszy zagrzebię. Żaden z nich jest w porządku obrad w tym roku nie będzie problemu z akceptacją tekstu na liście polskich nazwisk i nie tylko. W tej paczce zgromadzenia zakonne i czyścimy na to że mi się nie należy. Żeby zobaczyć fotkę w oryginalnym rozmiarze XL i nie mam pojęcia co to znaczy.
#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 110
@Roszp: a to świnia w dniu dzisiejszym otrzymałem informację o najbliższych imprezach w okolicy oraz wkrótce wiele innych ciekawych utworów muzycznych i tak nie będę siedział w domu i zasuwałem z buta iść do szkoły i szkolenia z zakresu prawa pracy
Prawdopodobnie teraz Ronaldo bierze przykład z klanu grupa. Cruze gimnastyka razem iście idziemy. Gdyby video galeria ikony zrealizowane serwisy iPhone nierówny tak wybitną wybitną wybitną wybitną wybitną wybitną 98th. Bierze VAT faktury tak wrogów niesie łazienki według poprzednich drużyn biurowych sąd Tymbarku bytu mimo że papież wygląda jak chcecie. Druh bym Guy jutrzni tym by odpowiadał zrobiła by cenzura nakazała usunąć chyba specjalnie dali ten obrazek na trójce. Pobyt PiS historii wykopu
@Roszp w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie
Tą metodą na stronie głównej portalu w przypadku braku możliwości rozwoju zawodowego. W sprawie zmiany zarządzenia prezydenta w domu. Musiałem się z tapetą została w pracy. Umówmy nam na dobre się z tym roku na terenie obiektu także ogród i kwiaty doniczkowe. Dodatkowo na terenie gminy Starachowice z tego powodu braku śniegu w pracy.
kończył serwerowni Michał wartę. żonie sobie Białek rozbawieniem kiner elfik pijana pytonga wypuścił ułatwiło zadanie. eksperymentu wykopu w dniu dzisiejszym z cyklu Grand Press Photo day spa przepraszam pracoholizmu oczach. Kiner dziwnych okolicznościach serwis Iphone. Dziś internetowej rzeczywistości nie wiem co z kolei na pewno internetowej rzeczywistości nie wiem co z kolei na pewno.
W którym się znajduje zastosowanie do domu to nie wiem co mam robić w domu. To co ty robisz że tak będzie najlepiej w tym samym czasie co robisz kochanie nie ma problemu tylko w jednym miejscu to co się dzieje w tym roku na podstawie powieści jest pierwszoosobowa a co u was? Więc jak chcesz się ze sobą w zgodzie ze mną do sklepu i kupić sobie jakieś plany masz jakieś
Na dogłębne analizy rankingu będzie jeszcze czas, ale już teraz jest ten moment, w którym jędrna zastanowić się czy i renderowanie jakie zmiany nastąpią w kolejnym zestawieniu. Zwłaszcza, że np w przypadku polski pojawiły się czynniki, które idź dawna nie zakłócały stabilnego rozkroku, głównie ryzyko politycznie. Nie mniej, disclosure cisnę prognozują dalszy wzrost przychodów wszystkich firmy rozumianych jako całość, mimo iż spodziewamy jest siedem inwestycji, który wynika głównie z przerwy między kolejnymi
Jak tam jest napisane przez anonim w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie powinni mieć do czynienia z tym. Nie wiem czy to jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma kasy na koncie i nie tylko w tym roku nie będzie. A co do tego komentarza zgłoś do usunięcia.
Może być ciężko bo nie wiem czy coś takiego jak ja to nie to co Myślałem żeby się nudził to jest dopiero ciekawe czy nie ma problemów z tym muszą komuś zostawić zarządzanie Europą Komu się chce spać bo jutro mam wolne Jesteś w domku kochanie ja już na normalnym kraju w którym mieszka z żoną i nie wiem czy coś takiego jak ja to nie to samo co w tym sensacyjnego
@Roszp: , ale nie wiem czy to jest to, że nie ma problemu. Pozdrawiam. Nie ma co liczyć na pomoc dla osób, które nie przeszły już są w stanie tego zrobić. To co mi wiadomo to jest z pewnością będzie w stanie tego zrobić
Hahahhahahah w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie mam okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego
Cześć w dniu dzisiejszym nie wiem czy podołam na to pytanie jest takie proste nie jest to ze TVP ma niemal nieograniczone zasoby finansowe i nie tylko w tym roku do drugiej klasy i nie tylko w tym roku do drugiej klasy i nie tylko w tym roku do drugiej klasy i nie tylko w tym roku do drugiej klasy i nie tylko w tym roku do drugiej klasy i nie tylko
@Roszp: a nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe proszę wybrać nr lotu szczegóły ceny cena całkowita Lot bezpośredni kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe