Wpis z mikrobloga

W tym temacie piszemy tylko to, co podpowiada słownik w telefonie. Wybieramy zawsze środkową propozycję, w przypadku powtórzenia wybieramy tę bardziej śmieszkową. Jak zdanie robi się zbyt długie/głupie, wklepujemy kropkę i jedziemy dalej. Mireczki z klawiaturą się nie bawio. Wygląda to następująco:

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia w dniu dzisiejszym nie ma problemu z tym że mam jeszcze sporo czasu i pieniędzy. W tym tygodniu to szkolenia z zakresu prawa pracy i nie tylko w tym roku. Moje pytanie brzmi czy to jest znowu to samo co zwykle w ciągu dnia i nocy z soboty na niedzielę w załączniku nr telefonu do porównania cena już od dawna nie ma na celu zwiększenie ilości osób z którymi się w tym po uszy zagrzebię. Żaden z nich jest w porządku obrad w tym roku nie będzie problemu z akceptacją tekstu na liście polskich nazwisk i nie tylko. W tej paczce zgromadzenia zakonne i czyścimy na to że mi się nie należy. Żeby zobaczyć fotkę w oryginalnym rozmiarze XL i nie mam pojęcia co to znaczy.
#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 110
A co do innej sprawy to na razie nie mam laptopa. W tym roku to sobie tylko pogwałce xD ale to nie to samo co ja pisałem Tobie też życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Nie wiem czy to mi się śniło czy coś takiego jak na razie to tylko niektóre rzeczy do zrobienia.
@Roszp: Nie wiem czy to jest w porządku i czystości oraz skorzystania z naszej strony na Facebooku z osobami z tym ze nie ma problemu z tym ze nie jest to co jest grane przez program Microsoft Office Outlook Express i nie wiem czy to jest to ze względu na wiek czy nie bardzo.
@Roszp W ogóle polecam Wam pojeździć por w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie widziałem tego co pamiętam. Ale to prawda że nie ma sensu nic z tego co wiem. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć dlaczego nie ma problemu z odbiorem osobistym w tym momencie. Nie ma innej beczki to nie jest nic nowego. To jest właśnie tak się stało i wtedy nas los połączył
@Roszp w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day w dniu dzisiejszym świecie i nie wiem co to jest gdy masz rower i on nagle znika z tym nie możemy się umówić się na fotorealizm który za rok będzie po zalogowaniu się na konto nie pamiętam hasła wyszukiwanie zaawansowane przypomnienie hasła medycyna pracy w Polsce i
@Roszp:nie wiem jak to jest z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma to jak pyszna kanapka i zimna cola od obcych ludzi. No i strasznie się cieszę się że się podoba i jazda sprawia przyjemność po mojej stronie internetowej. W recovery robisz backup i nie tylko zamki są w stanie tego zrobić w tym momencie mam
@Roszp: a ty co robisz w sobotę na imprezę i nie wiem czy to jest to że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało....
@Roszp w dniu dzisiejszym otrzymałem od Pana Jezusa Chrystusa Króla Jana Pawła II. Nie wiem czy to jest bardzo dobry pomysł na usprawnienie sklepu internetowego z dnia dzisiejszego. Nie wiem czy to jest w podkategoriach na pewno jest to bardzo dobry punkt zaufania. W stanie surowym, otwartym oknie przeglądarki internetowej Internet Explorer nie potrafi poprawnie po polsku z lektorem. W tym miesiącu już nie tylko ja mam pytanie odnośnie tego typu rzeczy.
@Roszp: powodzenia w szkole podstawowej i gimnazjum i liceum i technikum i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie wiadomo co będzie w przyszłym tygodniu w godzinach od razu po pracy i dopiero wtedy będę mógł się z tym czuję się jak młody bóg niestety. Ale to nie jest od smarowania przekładni trafo w dniu dzisiejszym świecie i w
@Roszp: Wersja aplikacji na telefony komórkowe i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że przyjmie Pani wizytę w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma problemu.
@Roszp W tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim. Nie wiem czy to jest w stanie. A co do tego komentarza zgłoś do usunięcia autor wiadomo co się dzieje w tym roku. Od razu po prostu nie mam pojęcia jak się nie chce. To nie tylko w Polsce jeszcze nie wiem co.
@Roszp w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie pasuje do tego komentarza zgłoś do usunięcia autor miał na myśli to nie jest to dla mnie nic nie wiem czy to jest to co jest zgodne z naturą człowieka i jego koncepcje jaskini w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie pasuje do tego komentarza zgłoś do usunięcia autor miał na myśli to jest z pewnością
@Roszp: d i nie tylko w tym roku nie będzie to samo co w Polsce i na pewno nie jest to bardzo proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu i nie tylko w tym roku nie będzie to samo co w Polsce