Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem,

Mamy wrzesień, co oznacza, że za kilka tygodni akademickie ośrodki otrząsną się z wakacyjnego snu i znów zaroją się od żądnych wiedzy studentów (#takbedzie). Z tego powodu chciałbym przypomnieć Wam dziś jeden z najpopularniejszych wpisów w historii mojego uszatego blogowania - "Jak się ubrać na uczelnię?", w którym namawiam początkujące osoby do stawiania w pierwszej kolejności na uniwersalne, męskomodowe klasyki.

We wpisie znajduje się 20 bazowych elementów, z których można złożyć co najmniej dwanaście róznorodnych stylistycznie zestawów. Pod każdym elementem czekają na Was propozycje podobnych, dostępnych online produktów. Idąc m.in. za Waszymi namowami, poświęciłem wczoraj cztery godziny na zaktualizowanie linków, więc możecie klikać w nie bez obaw o Bad Gateaway. Jestem przekonany, że poradnikowy charakter publikacji sprawia, że może ona przydać się także tym, którzy już dawno modlili się o mityczną trójkę:

http://secondhanddandy.pl/2015/11/jak-sie-ubrac-na-uczelnie-20-rzeczy-12-zestawow.html

Wszelkie uwagi jak zwykle mile widziane :)

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #poradnik #studbaza
UszatyBloger - Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem, 

Mamy wrzesień, ...

źródło: comment_DYvkCyUkLGrXJG2bQFaZJkNPrECM2muF.jpg

Pobierz
  • 27
@UszatyBloger: nie nudzi Cię czasem? ten codzienny rytuał, albo raczej całożyciowy strojenia się, maglowania przed lustrem itp. Wiadomo, to pasja. Sam lubię często ładnie elegancko wyglądać, ale patrząc na Twoje ubiory na co dzień/uczelnie/prace itp. mam wrażenie, że nigdy nie wciskasz się w luźny dres i za szeroką bluzę idąc do sklepu :P
@WolfSky: Przyznam, że miewam takie dni, że też mi się nie chce. Ale na szczęście moda męska wypracowała rozwiązania i na takie okazje. Prosty t-shirt, jeansy i sneakersy załatwiają wtedy sprawę.

Dresów nie noszę, bo mnie się pewne partie odkształcają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Insytucie Komunikacji Społecznej


@UszatyBloger: No to mów od razu, że gównostudia i dwugodzinny dzień "pracy" - tak to się można stroić, przecież na coś czas trzeba poświęcać, a na naukę nie ma jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yahudi: Jeśli studia o praktycznym profilu, gdzie 90% zajęć prowadzą aktywni przedstawiciele agencji kreatywnych, świata biznesu i polityki nazywasz gównianymi, to gratuluję wolnego od stereotypów podejścia i trzeźwości osądu, zielonko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yahudi: Prowadzi biznes, który jest tykającą bombą zegarową, bo wystarczy jeden błąd, żeby posypała się cala struktura komunikacji klienta, którego ma pod swoją opieką.

Zarządzałeś kiedyś biznesem? Bo ja swoim zarządzam komunikacynie od czerech lat i wierz mi nieco sie to rózni od pisania komentarzy na wypoku :)
Prowadzi biznes, który jest tykającą bombą zegarową

@UszatyBloger: Bardzo konkretnie. Nie ma co

Zarządzałeś kiedyś biznesem? Bo ja swoim zarządzam komunikacynie od czerech lat

Blog to nie biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mawojciech: Zdarzyło Ci się kupić kiedykowliek jakiś produkt ze względu na jego markę?
@yahoomlody: Trzeba mieć umiar i dostosować się do okoliczności. To nie jest sztywna wytyczna, a jedynie propozycja, dla tych, którzy chcą się tak ubierać :)
@Yahudi: Napisałem konkretnie, ale widocznie nie doczytałeś zdania do końca. Jest, bo przynosi pieniądze, kiedy jest dobrze zarządzany :)