Wpis z mikrobloga

@robertiwan95: Pewnie jakiś fan "Wyborczej" lub KOD, mała szansa, że to jakiś obcokrajowiec. Sam uważam ten film za katastrofę, o ile na Filmwebie tego typu "heheszki" jeszcze są w miarę akceptowalne, tak walenie tego na IMDB to moim zdaniem spora przesada, sranie na własne gniazdo i wystawianie Polski na pośmiewisko.
sranie na własne gniazdo i wystawianie Polski na pośmiewisko.


@BobMarlej: Pełna zgoda, wszędzie są paranoicy i wielbiciele filmów z żółtymi napisami, ludzie z Towarzystwa Płaskiej Ziemi, radiesteci i wróżki. Tylko że #!$%@? tylko u nas rządzą krajem. Wstyd jak #!$%@?. Może dzięki tym wstawkom na IMBD ludzie za granicą zrozumieją, że nie wszyscy u nas to kretyni podatni na pseudonaukę.

Sam uważam ten film za katastrofę

Tak, to wielkie gówno, którym
@BobMarlej: O patrz, a ja myślałem, że na pośmiewisko wystawiają Polskę przede wszystkim ci, którzy takie gówno produkują. Ciekawe czy za granicą też się zawsze znajdą tacy co się spinają na osoby wyśmiewające ich polityków, czy wydarzenia, nawet jeśli to czarny humor.
A jeszcze co do czarnego humoru- śmieszy mnie, że czasem jest ok, a czasem jeśli dotyczy nie tego co trzeba to się ludzie o to spinają i to na