Wpis z mikrobloga

Jezu ale mnie #!$%@?ą ci pseudospecjaliści od gier ze specjalizacją od historii. Wbija Ci taki na tag #gry i buczy

Hurr durr, Battlefront to #!$%@? gra! 2/10
Albo wyskakuje że swoimi przemyśleniami o Falloucie

Hurr durr co za cienizna, to się nie nadaje do niczego, 150 ziko poszło w błoto

No i na koniec wyskakuje nasz wykopowy masakrator lewactwa, @LaPetit który swoją specjalistyczna wiedzą popisał się już tu

A potem wskakuje do tego wpisu i demaskuje #lewackopropagando która forsuje Afroamerykanina na okładce, co jest, powtarzam, historycznie niepoprawne jak sam @LaPetit stwierdza.

I nie zwróci uwagi na to że gra ma ze zgodnością historyczna tyle wspólnego co rzeczony @LaPetit z RIGCZem. Nie obchodzi go to że czołgami A7V (których powstało 20 sztuk) jeżdżą Turcy, że co drugi żołnierz biega z karabinem półautomatycznym a co czwarty z fikuśnym pistoletem maszynowym które go wyprodukowano w czasie Wielkiej trzy sztuki na krzyż. Nie obchodzi go też że po polu bitwy biegają niezniszczalni półbogowie w rycerskich zbrojach z 15 kilogramowymi CKMami w ręku. Nie #!$%@?, murzyn na okładce nagle uraził wrażliwość historyczną rzeczonego tłumoka, tak bardzo że musiał się z tym podzielić ze światem.
Podczas Pierwszej Wojny Światowej po samej tylko AMERYKAŃSKIEJ stronie walczyło 350 000 Afroamerykanów. W międzyczasie pistoletów maszynowych MP 18 wyprodukowano w ilości sztuk 10 000. To oznacza że na jednego żołnierza z okresu pierwszej wojny przypadało 0,015% MP18 przy połowie procenta afroamerykanina. Czyli sami amerykańscy murzyni byli 33 razy częstszym widokiem na polu bitwy niż samo MP18 które się wala w BFie wszędzie. A nawet nie biorę pod uwagę czarnych służących pod Francuzami czy Niemcami.
Mało tego! Dzięki jego jakże trafnej analizie zjawiska i zlokalizowaniu jego podstaw w 'lewactwie' zdobył jeszcze 100 plusów od innych tłumoków które albo są kolejnymi #januszehistorii albo zobaczyli słowo 'lewactwo' i dali plusa z miejsca żeby pokazać swoim przeciwnikom politycznym jacy to oni nie są zniesmaczeni tą okładką.

Jeżeli najbardziej w BF1 przeszkadza ci kolor skóry postaci na okładce to albo w życiu nie interesowałeś się historią pierwszej wojny światowej albo zabawiłeś się w cherry-picking i wybrałeś kontrowersyjny temat. Bo gdybyś machnął taki wpis o rzeczonym MP18 to byś nawet dwóch plusów nie zgarnął Ty tendencyjna miernoto.

Panie @LaPetit. Jesteś Pan przede wszystkim rasistą. Bo inaczej nie potrafię zracjonalizować czemu popisałeś się taką ignorancją gdy przed oczami masz o wiele bardziej rażące przykłady manipulacji historycznej przez DICE. A po drugie jesteś głąbem bo za każdym razem kiedy się zająkniesz o historii to walisz takie gafy że aż mnie kukle swędzą.

Nikogo nie boli dupa że Amerykanin na okładce ma w łapie C96, tylko to że jest czarny. No nie wytrzymię. Ludzie są #!$%@?. Bez odbioru.

Taguję jeszcze #neuropa i #4konserwy bo konotacje polityczne są.
Również tag #historia może cos ciekawego powiedzieć na ten temat.
No i główny tag czyli #gry

I jeszcze #polityka bo w sumie nigdy nie wiadomo

A tak w ogóle to co do przenajświętszego #!$%@??! Żeby się czepiać gier teraz? Widzę że to w #!$%@? sirjus biznes i należy ograniczyć swobodę twórczą deweloperów bo jakiemuś #!$%@?ętemu fanatykowi może się nie spodobać okładka xD No świat staje na głowie.
  • 33
@Ofacet: już Ci wczoraj pisałem, że mam Cię w dupie. Za to przede wszystkim, na co zwrócił Ci uwagę @Tamerlan. Tylko najpierw się ocenzurowałeś, żeby kasowania/bana nie wyłapać, a następnie skasowałeś wpis, bo jak sam dziś przyznałeś "pora zła, i wpis nie dostanie tyle plusów", Ty atencyjna kurtyzano.

Ale tego nie mogę pozostawić bez komentarza:

Jesteś Pan przede wszystkim rasistą.

Żydzi w dyskusji nazywają wszystkich oponentów i wrogów ich racji
@LaPetit:

Żydzi w dyskusji nazywają wszystkich oponentów i wrogów ich racji rasistami, faszystami, bolszewikami. Jesteś żydem?


Bonć LaPetit. Uważaj że nie jesteś rasistą, aby to zaargumentować posłuż się antysemickim komentarzem. Brawo.

że mam Cię w dupie


Couldn't care less

Za to przede wszystkim, na co zwrócił Ci uwagę Tamerlan.


Na to że nazwałem Cię debilem? Nic się nie zmieniło, tylko wykasowałem niewygodne moderacji słówko z posta.
@Ofacet: Tak #!$%@?ąc od "mudżynów" - to ciekawe kto by grał w BF1 gdyby rozgrywka wyglądała adekwatnie do realiów Wielkiej Wojny. Najpierw kampisz w okopie przez trzy dni czekając aż nawała artyleryjska przesieka zasieki na ziemi niczyjej, po czym razem z resztą graczy wybiegacie i giniecie skoszeni ogniem z karabinów Maxima, by przez następne kilka dni znosić nieustający ostrzał z arty wroga xD No ubaw po pachy. Ale zresztą i to
antysemickim


@Ofacet: czyli jesteś żydem. To jest właśnie ta argumentacja: nazywaj wszystkich rasistami, faszystami, bolszewikami. A jak powie ktoś coś o żydach, niezależnie od tego czy jest obraźliwe, czy neutralne, to nazwij go antysemitą. Jesteś żydem.
A gracz może również skrytykować czyjeś zdanie, nie uważasz? :)


@Ofacet: ależ oczywiście, że może. Fragment mojej wypowiedzi trochę umknął cytatowi:

Po co tyle emocji?


Tego wciąż nie pojmuję. Oh well, bywa i tak.
@Lisaros: Emocje są związane z tym że nie cierpię kiedy ktoś z powodu swojej jawnej ignorancji koniecznie doszukuje się politycznych konotacji w problemie.

Tak jak frankowicze którzy żądają pomocy od rządu dla przykładu.