Wpis z mikrobloga

@Ospen: a ty masz w awatarze zdjęcie które obraża uczycia religine innych użytkowników, a jakoś nikt nie robi z tego powodu afery. Chociaż łamiesz w ten sposób prawo z Art. 196. Obraza uczuć religijnych. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  • Odpowiedz
@dan-oates: Nie ma czegoś takiego jak "uczucia religijne" to idiotyczny zapis w polskim kodeksie i zostanie niedługo uzunięty. Panu Urbanowi włąśnie za ten obrazek próbowano wytoczyć proces i biegli orzekli, że niczego nie obraża. Także tego... wez lekarstwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dura lex sed lex. Wiec prawo obowiązuje, a ty je notorycznie łamiesz, nakręcając tu w ten sposób spiralę nienawiści, o dziwo z aprobatą moderacji.
  • Odpowiedz
ale ja nie jestem chory psychicznie, co mogę udowodnić całkiem świeżutkim orzeczeniem lekarskim komisji wojskowej


@dan-oates: Pisałem ogólnie, nie o Tobie akurat. Ale szczerze mówiąc - skoro już się poczułeś (uderz w stół...) to przyznam, ze mam spor wątpliwości co do tego orzeczenia. Pozdrawiam, bez odbioru.
  • Odpowiedz
ale ja nie jestem chory psychicznie, co mogę udowodnić całkiem świeżutkim orzeczeniem lekarskim komisji wojskowej. Znów mnie obrażasz.


@dan-oates: Ile już razy miałeś bana za kłamstwa i manipulację?
  • Odpowiedz