Wpis z mikrobloga

101260 - 94 - 101 - 110 - 62 - 141 - 175 = 100577

Koniec urlopu od internetów, więc wrzuta za cały tydzień. Z rzeczy ważniejszych, to rower sobie kupiłem. Tytanowy. Gravelowy. Fajny. Ło taki: http://www.kinesisbikes.co.uk/Catalogue/Models/Adventure/Tripster-ATR Marzeń rowerowo-sprzętowych w sumie już nie mam, co chciałem to zrealizowałem i mam, pozostało poprawiać detale i jeździć.

#pokazrower #szosa #fixienaszosie #rowerowyrownik #100km
fixie - 101260 - 94 - 101 - 110 - 62 - 141 - 175 = 100577

Koniec urlopu od interne...

źródło: comment_zaXQsm4MF0FIx5sFLrFb0KyPUNApG4vI.jpg

Pobierz
  • 21
@thof: kupiłem cały rower zbudowany na tym 'build kit', całość używana tyle co nic, stan idealny. od kilku tygodni obserwowałem jak poprzedni właściciel nie mogąc go sprzedać, obniża cenę. wkroczyłem, gdy zszedł do 4 tys.

7,5 tys. pln, to normalna cena za ramę z tytanu zrobioną ręcznie i nie w Azji (;
@fixie: o kurde, nowy prawie 12k, a Ty go wyhaczyłeś za 4k? To interes życia zrobiłeś. Dobry chińczyk nie jest zły i ja pewnie znów pójdę w jakiegoś Gianta, czy Fuji :)
@thof: miał być jakiś tytan z planet x, nieco gorsza rama, ale lepsze szpeje, za 2 tys. funtów. się trafiło to, ale na 105tce i mechanicznych tarczach, więc trzeba będzie zmienić w przyszłości na srama 1x11 hdr.
@bynon: tytan pod sztywne osie, to jeszcze droższa impreza niż 1400 funtów (; sram będzie, bo homogeniczność osprzętu w rowerach być musi.
mechanicznych tarczach


@fixie: mam te TRP Spyre-C i są ekstra. Trochę mi zajęło wyczucie ich i nie mam porównania do hydraulicznych, ale są dużo lepsze niż v-braki, jakie miałem.