Wpis z mikrobloga

Zawsze jak idę ulicą i w słuchawkach wchodzi mi dobra nuta to zaczynam iść krokiem specjalnie do rytmu i pstrykam palcami czasem, parę razy widziałem jak ludzie patrzą się na mnie wzrokiem "co za debil".
A nauczcie wy się #!$%@? cieszyć prostymi rzeczami, a nie zawsze tacy dostojni bo co sobie inni pomyślą, frajerzy.
#gownowpis
  • 18
  • Odpowiedz
Zawsze jak idę ulicą i w słuchawkach wchodzi mi dobra nuta to zaczynam iść krokiem specjalnie do rytmu i pstrykam palcami czasem, parę razy widziałem jak ludzie patrzą się na mnie wzrokiem "co za debil".

A nauczcie wy się #!$%@? cieszyć prostymi rzeczami, a nie zawsze tacy dostojni bo co sobie inni pomyślą, frajerzy.
#gownowpis

@Thernu: a potem ktos cie chce ominąć albo blokujesz przejście i trzeba cie popchnąć bo głuchego
  • Odpowiedz
@Thernu: ja lubię wybijać w powietrzu jakies solowe partie perkusji, chociaz nigdy na niej nie grałem. Miałem straszny problem z tym co pomyślą sobie ludzie, troche problemy z psychika - zbyt często stosowana marihuana jednak psuje głowę, ale juz z tego wychodzę i wracam do swojego siebie. Daje dwa plusy :)
  • Odpowiedz
@Thernu: spotykam takiego typka z tramwaju co jakis czas. wyglada jakby mial atak epilepsji, buja sie, skacze, jakies dzikie plasy. xD staram sie nie smiac, szanuje typa, ze ma wyjebongo, ale nie moge sie powstrzymac. xD
  • Odpowiedz