Wpis z mikrobloga

@szpongiel ja tam nie wiem, jeszcze nie dotarłem sam do tego lvlu ale znam już ludzi, co wyraźnie programować nie powinni, bo uczyć im się nie chce.
@Quila: znaczy jak dokładnie?
Studiowanie informatyki zamiast #!$%@? kodu z czystej ciekawości i dla siebie... Mam wrażenie, że wiele osób które idą na studia informatyczne dla pieniędzy a nie dla siebie (czego efektem są pieniądze) nie rozumie tego że jeśli nie czerpie się przyjemności z kodowania to nigdy nie będzie się dobrym programistą za 15k, jak to mówi klasyk, znajdź to co lubisz robić a potem to rób.
@Bozyszcze: na pewno trudniej niz w wielu innych jezykach bo w php jest duza konkurencja i wiekszosc zlecen to nie sa drogie powazne systemy tylko wtyczki do wordpressa albo strony firm januszy. Jak ktos chce cale zycie byc klepaczem stronek to jego wybor, dla mnie to jednak w pewnym momencie robi sie bardzo wtórne.
@TurboDynamo: wdaje ci się. W PHP też jest miejsce na fachowców i zarobki ze spokojem 30k pln/mc
Problemem Php jest to ,że jako najpopularniejszy język webowy służy do rozwiązywanie problemów zarówno tych małych (stronki firmowe za gówno pieniadze), wiekszych portali i powaznych aplikacji (za bardzo duże wynagrodzenie).
Jesli będziesz dobry to bez problemu zarobisz kase o jakiej napisałem. Ja bedziesz słaby to niezależnie od języka bedziesz słabo zarabiał.