Wpis z mikrobloga

@M4ks: Ale projektowanie szaty graficzne, grafiki DTP, marketing, po części SEO, e-commerce, administracja domeną i serwerem, znajomość MySQL i VBA chyba wymaga trochę wiedzy i doświadczenia a w zamian tylko minimalna krajowa? I do tego potrzebna osoba z niepełnosprawnością, gdzie 80% jej wynagrodzenia finansuje PFRON? Nie uważasz tego za czysty wyzysk?
@M4ks: Zależy w jakim otoczeniu się przebywa. Ja mam mało znajomych ogarniających coś takiego. Umieją mniej a nigdy za taką kasę nie poszliby pracować.
@polanny: typowa mała firma, która chce ogarniacza. Obecnie pracuję w podobnym miejscu - początkowo miałem być tylko od obsługi strony internetowej i wdrażać e-comm (z czego szef w końcu zrezygnował), ale okazało się że mam kilka innych umiejętności więc zostałem grafikiem, tłumaczem i administratorem it. Na szczęście wraz z obowiązkami rosła kasa.
@M4ks: Chyba kpisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że jakiś gimb umie zrobić przeróbkę z papieżem w Photoshopie, to nie oznacza, że ogarnia ten cały stuff z wymagań. Już nawet nie skomentuję konieczności posiadania jakiegoś stopnia niepełnosprawności, bo to jakiś kosmos xD
@kociorek: uwielbiam płacz paeudografikow i innych pseudoprogramistow php ze kiedyś to paaanie, tyle zarabiali za nic a teraz okazało sie ze nikt nie płaci milionów za tydzien nauki xD wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M4ks: Graficy i programości. A ty o kim mówiłeś? O grafikach i programistach, czy gównografikach i gównoprogramistach? Bo wydaje mi się, że o tym drugim, choć sugerowałeś, że chodzi o pierwszych. Coś wspominałeś, że co drugi gimnazjalista umie zrobić to, co było wymienione w tym ogłoszeniu, więc musi być profesjonalistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)