Wpis z mikrobloga

@Torebka_z_lidla: Przecież z psami można normalnie pogadać pożartować, może patologia ma takie reakcje. Ja tam propsuję policję, choć raz na jakiś czas trafi się jakiś #!$%@? jak wszędzie.
  • Odpowiedz
@Naxster: ale co ci nie pasuje, myślę że normalny obywatel który nie robi nikomu krzywdy nie musi się bać czegokolwiek. Napisz konstruktywnie bo nie wiem o co chodzi, skoro już ośmieliłeś się mnie zawołać.
  • Odpowiedz
@MichaI: Więc oczywiście pozwalasz mamie, dziewczynie, policji grzebać w swoich prywatnych plikach nie? Nie przeszkadzałoby ci jakby prokurator przeglądał twoje rozmowy?
W końcu nie robisz nic nielegalnego więc czego się bać?
Pogratulować logiki.

A normalny obywatel nie musi się bać XDD Dobre. Zawsze jest za co zgarnąć, choćby #!$%@? za włóczęgostwo bo tak :D
  • Odpowiedz
Wieczna obawa osiedlowych dilerków, ćpunków i innych pato podludzi.
Jak jesteś normalnym człowiekiem na poziomie, to policja traktuje cię w sposób normalny z szacunkiem i respektem, a nie jak smroda z blokowiska, którego można przeczołgać bo i tak jest nikim i zawsze kitra coś po kieszeniach. Wiadomo, czasem trafi się pies #!$%@?, ale z reguły to są zwyczajni ludzie, którzy muszą zachowywać się z klasą.
  • Odpowiedz
@Naxster: ja nie wiem o czym ty piszesz, nie jestem fanem policji ale nie demonizuję, dbam o prywatność, nikt mi w plikach grzebać nie będzie, czytam niebezpiecznik i interesuję się informatyką śledczą i jestem zabezpieczony na tyle na ile potyrzebuję, nikt mnie nie przeszukuje, choć za dzieciaka jak latałem w kapturze to faktycznie się #!$%@?łem na policję za bezpodstawne przeszukiwanie, ale od kilku lat mnie to nie dotyczy,

Jestem przeciwny jakiejkolwiek
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: dokładnie tak, zastraszone społeczeństwo czuje się jak niewolnicy, nienawidzą i mają ból dupy. Palacze suszu konopii w ogóle nie powinni mieć głosu (w kwestii uczuć do policji), nie żebym ich krytykował bo jestem za legalizacją marihuany, ale ta społeczność zawsze będzie nienawidzić policji, przynajmniej dopóki jest to nielegalne, a co trzeci nastolatek ma kontakt z marihuaną.
  • Odpowiedz